MacBook Pro: update již velice brzy, známe specifikace

Pokud máte v plánu zakoupit nový MacBook Pro, pak by nebylo úplně od věci ještě několik dní, max. týdnů, počkat. Světlo světa totiž velice brzy spatří nová řada těchto notebooků, která sice nepřináší žádné velké novinky, ale přesto každého potěší.

Pokud máte v plánu zakoupit nový MacBook Pro, pak by nebylo úplně od věci ještě několik dní, max. týdnů, počkat. Světlo světa totiž velice brzy spatří nová řada těchto notebooků, která sice nepřináší žádné velké novinky, ale přesto každého potěší.

Pokud tedy očekáváte nový design, pak Vás musím zklamat – MacBook Pro vzhledově zůstává takový, jak vypadá i nyní. Změny se týkají pouze vnitřku a přesněji se jedná o update procesorů a větší diskové kapacity. Namátkou je tedy možné zmínit, že nejlevnější 13″ model postoupí z 2.3 GHz procesoru na 2.4 GHz a disková kapacita se zvýší z 320GB na rovných 500GB.

Kompletní nový line-up MacBooků Pro tak bude vypadat takto:

13″ MacBook Pro

  • 2.4 GHz dvoujádrový procesor, 4 GB RAM, 500 GB pevný disk, SD card slot (pův. 2.3 GHz dvoujádrový procesor s 320 GB diskem)
  • 2.8 GHz dvoujádrový procesor, 4 GB RAM, 750 GB pevný disk, SD card slot (pův. 2.7 GHz dvoujádrový procesor s 500 GB diskem)

15″ MacBook Pro:

  • 2.2 GHz čtyřjádrový procesor, 4 GB RAM, 500 GB pevný disk, SD card slot (pův. 2.0GHz čtyřjádrový procesor)
  • 2.4 GHz čtyřjádrový procesor, 4 GB RAM, 750 GB pevný disk, SD card slot (pův. 2.2GHz čtyřjádrový procesor)

17″ MacBook Pro:

  • 2.4 GHz čtyřjádrový procesor, 4GB RAM, 750 GB pevný disk, SD card slot, Express Card slot (pův. 2.2GHz čtyřjádrový procesor)

Jak je tedy vidět, jedná se o opravdu jen malý update těchto oblíbených notebooků, který potěší hlavně příznivce 13″ modelů, kterých se update dotkl nejvíce (přinesl jak zlepšení taktu procesoru, tak i zvýšení kapacity disku). Na závěr ještě připomenu, že nové MacBooky Pro se objeví již velice brzy, tedy nejspíše v rozmezí několika dní.

3 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Google: Galaxy Nexus s novou generací Androidu představen

Následující článek

iPhone 4S 16GB: Vodafone nasadil cenu o 2 tisíce vyšší než Apple

Související články

Vyhlášení soutěže: už známe výherce docku od SONY

Jak pravděpodobně víte, v pátek jsme uspořádali soutěž o dock SONY v hodnotě téměř 4.000 Kč. Soutěže se mohl zůčastnit každý, kdo stihl napsat své iniciály do formuláře umístěného na soutěžní stránce pouze do doby, než naše fanouškovská stránka na Facabooku pokoří 10.000 fanoušků. Pro nás absolutně nečekaně získání téměř dvou tisíc nových fanoušků trvalo necelých 6 hodin, tak vaše šance na výhru byla opravdu veliká.