Zaměřeno na: Pouzdra pro vaše iPady

Pokud vám život vašeho iPadu není lhostejný a rádi byste si jeho fyzickou podobu dopřáli nepoškozenou o nějaký ten rok déle, tak mu jednoduše pořiďte takové pouzdro, které ho nejen ochrání, ale se kterým se také nebudete muset stydět v žádné jablečné společnosti. Přinášíme vám výběr 5 nejlepších pouzder pro tento týden.

1. SmartCase

Tento obal je jak stvořený pro iPad Air 2 a k dispozici je v černé, červené, půlnoční modré, olivové hnědé, nebo měkké růžové barvě. Pouzdro má podšívku z mikrovláken, která zlepšuje čistotu obrazovky. Slouží ideálně pro prohlížení, ale i psaní na šířku.

Zakoupit SmartCase

2. Belkin

Toto pouzdro je určené pro iPad Air i iPad Air 2. Přístroji poskytne dostatečnou ochranu a zároveň je velmi pohodlné, díky lehké konstrukci. Má flexibilní silikonové rohy a měkkou podšívku. Pouzdro poskytuje plný přístup ke všem tlačítkům a portům, které na iPadu jsou. Velmi snadno se čistí a materiál je odolný vůči vodě.

Zakoupit pouzdro Belkin

3. ClamCase

ClamCase Pro je určen pro iPad Air 2 a je dodáván s vestavěnou bezdrátovou klávesnicí napájenou dobíjecí lithium-iontovou baterií. Nabízí robustní design, který přijde vhod, pokud hodně cestujete. Jedná se skutečně o pouzdro pro náročné. Celé je vyrobeno z hliníku a polykarbonátu, je odolné proti poškrábání a slouží pro prohlížení i psaní. Lehce se spáruje s Bluetooth a tablet do něj skvěle zapadne. Zatím si ho nekoupíte, ale můžete se přihlásit o možnost předprodeje.

Objednat pouzdro ClamCase

4. DriveIndustries

Pro iPad Air se vám nabízí vysoce elegantní pouzdro se vzory ibišku, konkrétní název modelu je Lilikoi Hibiscus. Nejedná se o žádné levné pouzdro, ale pokud toužíte po stylovém kabátu pro svůj přístroj, tak nezahálejte. Lehký vintage styl je ne první pohled velmi příjemný, pouzdro je nárazuvzdorné a disponuje přístupem ke všem tlačítkům i portům.

Zakoupit pouzdro DriveIndustries

5. i-Blason

i-Blason je určen pro iPad Air, Air 2 a všechny iPad mini. Jedná se o sportovní pouzdro s kapsou, má vestavěný elastický pásek určený pro stabilní úchop jednou rukou. Zcela ideální na cesty. Vyrobeno je ze syntetické kůže a je dodáváno v černé, modré, zelené, růžové, nebo fialové barvě.

Zakoupit pouzdro i-Blason

Předchozí článek
ipad air2

iPad Air 2 & iPad mini 3 k vám mohou dorazit za 2-6 dní

Následující článek

TOP 7 her pro první listopadový týden

Související články

Prototyp iPhone: policejní zásah u redaktora Gizmodo

Informace o ztraceném prototypu iPhone a historka o opilém pracovníkovi Apple začínají nabírat nečekaný směr. Redaktora Gizmoda, který stojí za objevením prototypu, včerejší večer doma překvapila policie, která mu zabavila veškerý hardware, který by mohl pomoci odhalit pravdu ohledně objevení prototypu.

SuperApple #4: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát se dozvíte o šikovném programu XBMC, o bezdrátovém SD slotu, o SSD discích a o volantu pro iPhone vyrobeného z Lega.