Zaměřeno na: Pouzdra pro vaše iPady

Pokud vám život vašeho iPadu není lhostejný a rádi byste si jeho fyzickou podobu dopřáli nepoškozenou o nějaký ten rok déle, tak mu jednoduše pořiďte takové pouzdro, které ho nejen ochrání, ale se kterým se také nebudete muset stydět v žádné jablečné společnosti. Přinášíme vám výběr 5 nejlepších pouzder pro tento týden.

1. SmartCase

Tento obal je jak stvořený pro iPad Air 2 a k dispozici je v černé, červené, půlnoční modré, olivové hnědé, nebo měkké růžové barvě. Pouzdro má podšívku z mikrovláken, která zlepšuje čistotu obrazovky. Slouží ideálně pro prohlížení, ale i psaní na šířku.

Zakoupit SmartCase

2. Belkin

Toto pouzdro je určené pro iPad Air i iPad Air 2. Přístroji poskytne dostatečnou ochranu a zároveň je velmi pohodlné, díky lehké konstrukci. Má flexibilní silikonové rohy a měkkou podšívku. Pouzdro poskytuje plný přístup ke všem tlačítkům a portům, které na iPadu jsou. Velmi snadno se čistí a materiál je odolný vůči vodě.

Zakoupit pouzdro Belkin

3. ClamCase

ClamCase Pro je určen pro iPad Air 2 a je dodáván s vestavěnou bezdrátovou klávesnicí napájenou dobíjecí lithium-iontovou baterií. Nabízí robustní design, který přijde vhod, pokud hodně cestujete. Jedná se skutečně o pouzdro pro náročné. Celé je vyrobeno z hliníku a polykarbonátu, je odolné proti poškrábání a slouží pro prohlížení i psaní. Lehce se spáruje s Bluetooth a tablet do něj skvěle zapadne. Zatím si ho nekoupíte, ale můžete se přihlásit o možnost předprodeje.

Objednat pouzdro ClamCase

4. DriveIndustries

Pro iPad Air se vám nabízí vysoce elegantní pouzdro se vzory ibišku, konkrétní název modelu je Lilikoi Hibiscus. Nejedná se o žádné levné pouzdro, ale pokud toužíte po stylovém kabátu pro svůj přístroj, tak nezahálejte. Lehký vintage styl je ne první pohled velmi příjemný, pouzdro je nárazuvzdorné a disponuje přístupem ke všem tlačítkům i portům.

Zakoupit pouzdro DriveIndustries

5. i-Blason

i-Blason je určen pro iPad Air, Air 2 a všechny iPad mini. Jedná se o sportovní pouzdro s kapsou, má vestavěný elastický pásek určený pro stabilní úchop jednou rukou. Zcela ideální na cesty. Vyrobeno je ze syntetické kůže a je dodáváno v černé, modré, zelené, růžové, nebo fialové barvě.

Zakoupit pouzdro i-Blason

Předchozí článek
ipad air2

iPad Air 2 & iPad mini 3 k vám mohou dorazit za 2-6 dní

Následující článek

TOP 7 her pro první listopadový týden

Související články