Golden Axe: SEGA vydává svou klasiku

Pamatujete na hru Golden Axe? SEGA se rozhodla, že by tato pecka mohla ještě nějaký ten dolar vydělat a vydává hru znovu, tentokrát na App store.

Pokud někdo nezná princip hry, tak je to jednoduché. V krátkosti jde o to procházet postupně světem a zabíjet vše co se hýbe. Dřív to byla pekelná zábava, verze pro iPhone mě ale příliš nezaujala.

Hra zůstala u stejné grafiky, kterou měla původní verze. Ovládání je vidět na obrázku – kurzurový ovladač a 3 tlačítka A, B a C. Víc není potřeba.

iphone-golden_axe

Síla původního Golden Axe byla v multiplayeru. Byla zábava se prosekávat světem s parťákem a to samé jsem čekal i u verze pro iPhone. Autoři bohužel ale multiplayer do hry neimplementovali, což je velká škoda. Koukněte se na video z hraní.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aZPZXXn9Rao[/youtube]

Co je tedy důvod ke koupi Golden Age? Abych pravdu řekl, tak nevím. Ovládání je dle mého trochu “neohrabané”, grafika nenadchne, multiplayer chybí a cena je vysoká. Hru lze koupit na App store za 3,99€, což mi přijde moc.

Pokud hledáte podobný styl hry, radši zvolte výbornou hru Hero of Sparta, který je nyní navíc v akci za 0,79€.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

App Store: 1,5 miliardy downloadů za rok

Následující článek

Harbor Master: navigujte lodě na iPhone

Související články

Gameloft: 4 nové hry na Unreal Engine 3 ve vývoji

Gameloft dnešním dnem oznámil spolupráci s jedním z předních herních vývojových studií a hlavně vývojářů nového Unreal Engine 3 (určeného pro iOS) - Epic Games. Zároveň oznámil, že se dočkáme prozatím čtyř her, z nihž první dvě se objeví ještě v tomto roce a zbylé až v roce příštím (2012).