Golden Axe: SEGA vydává svou klasiku

Pamatujete na hru Golden Axe? SEGA se rozhodla, že by tato pecka mohla ještě nějaký ten dolar vydělat a vydává hru znovu, tentokrát na App store.

Pokud někdo nezná princip hry, tak je to jednoduché. V krátkosti jde o to procházet postupně světem a zabíjet vše co se hýbe. Dřív to byla pekelná zábava, verze pro iPhone mě ale příliš nezaujala.

Hra zůstala u stejné grafiky, kterou měla původní verze. Ovládání je vidět na obrázku – kurzurový ovladač a 3 tlačítka A, B a C. Víc není potřeba.

iphone-golden_axe

Síla původního Golden Axe byla v multiplayeru. Byla zábava se prosekávat světem s parťákem a to samé jsem čekal i u verze pro iPhone. Autoři bohužel ale multiplayer do hry neimplementovali, což je velká škoda. Koukněte se na video z hraní.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aZPZXXn9Rao[/youtube]

Co je tedy důvod ke koupi Golden Age? Abych pravdu řekl, tak nevím. Ovládání je dle mého trochu “neohrabané”, grafika nenadchne, multiplayer chybí a cena je vysoká. Hru lze koupit na App store za 3,99€, což mi přijde moc.

Pokud hledáte podobný styl hry, radši zvolte výbornou hru Hero of Sparta, který je nyní navíc v akci za 0,79€.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

App Store: 1,5 miliardy downloadů za rok

Následující článek

Harbor Master: navigujte lodě na iPhone

Související články

Microsoft Kin: nejhorší dotykový telefon je tu!

Nejžhavější a hodně diskutovaný Kin je nová mobilní platforma, kterou vymysleli soudruzi v USA, konkrétně u největší konkurence Apple, u Microsoftu. Cílovou skupinou dvojice dotykových mobilních telefonů Kin One a Kin Two mají být mladí lidé, kteří holdují Facebooku, rádi na něj neustále uploadují data a nevyžadují žádné externí aplikace, které známe třeba z AppStore. Podívejte se na několik postřehů, které vás přesvědčí o tom, že Microsoft opět něco zpackal.