Golden Axe: SEGA vydává svou klasiku

Pamatujete na hru Golden Axe? SEGA se rozhodla, že by tato pecka mohla ještě nějaký ten dolar vydělat a vydává hru znovu, tentokrát na App store.

Pokud někdo nezná princip hry, tak je to jednoduché. V krátkosti jde o to procházet postupně světem a zabíjet vše co se hýbe. Dřív to byla pekelná zábava, verze pro iPhone mě ale příliš nezaujala.

Hra zůstala u stejné grafiky, kterou měla původní verze. Ovládání je vidět na obrázku – kurzurový ovladač a 3 tlačítka A, B a C. Víc není potřeba.

iphone-golden_axe

Síla původního Golden Axe byla v multiplayeru. Byla zábava se prosekávat světem s parťákem a to samé jsem čekal i u verze pro iPhone. Autoři bohužel ale multiplayer do hry neimplementovali, což je velká škoda. Koukněte se na video z hraní.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aZPZXXn9Rao[/youtube]

Co je tedy důvod ke koupi Golden Age? Abych pravdu řekl, tak nevím. Ovládání je dle mého trochu “neohrabané”, grafika nenadchne, multiplayer chybí a cena je vysoká. Hru lze koupit na App store za 3,99€, což mi přijde moc.

Pokud hledáte podobný styl hry, radši zvolte výbornou hru Hero of Sparta, který je nyní navíc v akci za 0,79€.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

App Store: 1,5 miliardy downloadů za rok

Následující článek

Harbor Master: navigujte lodě na iPhone

Související články

Trainyard: logická hra pro milovníky vlaků a kolejí

Občas se stane, že různá nádraží jsou postavena tak nešikovně, že nějak smysluplně je propojit kolejemi může být velmi těžký oříšek. O to spíš, pokud ještě po kolejích jezdí vlaky různých barev, které musíte spojovat, kombinovat, přebarvovat a já nevím co ještě. To se však na normální železnici stát nemůže, a tak je tu od toho hra Trainyard - pokud máte rádi logické hry a vše kolem železnice, je pro vás tato hra jako stvořená.