BMX Cunning Stunts: BMX na vašem iPhone

BMX Cunning Stunts je arkádová hra o adrenalinovém skákání na BMX. V USA poměrně oblíbený sport (hlavně díky každoročně pořádaným X-Games) se dostal také na AppStore, kde vás chce oslnit saltama a otočkama na kole. Stojí za to hru vyzkoušet?

BMX Cunning Stunts
BMX Cunning Stunts

Jak jsem již psal, hra je spíše arkáda, než propracovaná simulace. Ovládání, resp. zatáčení cyklisty, se neprovádí nakláněním iPhonu (jak jsem očekával), ale dotykem na pravou či levou část displaye. Ikdyž obvykle naklánění ve hrách nepoužívám, tak zrovna v této chybí. Myslím, že by se prstům poměrně ulevilo a dalo by se více soustředit na triky. Bohužel, ovládání je takové jaké je…

BMX Cunning Stunts
BMX Cunning Stunts

Skoky a triky probíhají následovně. Pokud cyklista vjede na překážku, tak musíte ve správný okamžik stisknout střed displaye (cyklistu). Tím dáte povel k tomu, že chcete udělat trik. Po stisknutí středu obrazovky se po stranách zobrazí triky, které můžete provést. Pokud se vám ten popis zdá složitý, tak je to v pořádku. 🙂 Osobně mi tento způsob příliš nevyhovuje a myslím, že by samotné skoky šli zvládnout lépe.

Hru nezachrání ani 3 módy hry: Free jízda, Challenge, což je jakási kariéra a Pass mód, v kterém se můžete střídat s kamarádem. V Challenge můžete po určité době hraní získávat nové charaktery a úrovně.

Abych pravdu řekl, tak hra na mě nepůsobila příliš dobře. Poměrně malý výběr triků a praktický pořád stejný způsob hraní (vyskočit, stisknout, dopadnout a to pořád dokola) na mě po chvíli působil monotóně a také celkem nudně. Pokud nejste velký fanoušek BMX, tak tuto, hru za poměrně vysokou cenu 2,39 €, nekupujte.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lDTCsBO4pLQ[/youtube]

4 comments
  1. ” I když obvYkle naklánění ve hrách nepoužívám” prosim, alespon jednou si precist rezenzi pred odeslanim jinak dekuji za skvely web o iPhonu 😉

    1. šotci prostě občas zlobí. omlouvám se za ně, snad vás budeme bavit i nadále a hezky-česky 🙂

  2. ” I když obvYkle naklánění ve hrách nepoužívám” prosim, alespon jednou si precist rezenzi pred odeslanim jinak dekuji za skvely web o iPhonu 😉

    1. šotci prostě občas zlobí. omlouvám se za ně, snad vás budeme bavit i nadále a hezky-česky 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhoneTips: 100 členů oficiální stránky Facebook

Následující článek

Apple: konference bude 9.září

Související články

Filmové aplikace pro iPhone: část první (videorecenze)

Určitě hodně z vás natočilo už nějaký ten filmek na svém iPhonu. Ať už to byl film z dovolené, pokus o remake nějakého dobrého filmu od známých režisérů, nebo prostě video zachycující všední den okolo vás. A proto jsem začal s tímto "projektem" několika recenzí, který má za cíl odhait všechny dobré aplikace, které při filmařině budete moci využít. Dnes začnu doopravdy povedenou aplikací s názvem 8mm Vintage Camera.