iMac Pro

Konec iMacu Pro: Tmavé doplňky jsou dostupné jen do vyprodání zásob

dříve jsme vás informovali o skutečnosti, že Apple doprodává poslední kusy tmavého iMacu Pro z roku 2017. iMac Pro již sice ze stálé nabídky zmizel, tmavé doplňky k němu však doteď byly dostupné zvlášť. Zvažujete-li koupi těchto doplňků, tak si raději pospěšte, Apple je totiž přesunul do sekce „do vyprodání zásob.”

Jedná se o tři produkty, a sice Magic Mouse, Magic Trackpad a Magic Keyboard. Vše v tmavé barvě, která byla uživateli velmi oblíbená. Možná i proto si za tuto barvu Apple účtoval peníze navíc. Tyto doplňky budou nadále dostupné jen v jejich stříbrné variantě a to za 3 790 Kč (Magic Keyboard a Magic Trackpad) a 2 290 Kč (Magic Mouse 2).

Magic trackpad

Změna zajisté souvisí i s aktualizací Maců na M1 procesory, kterou provází jejich výrazná designová změna. Té se totiž u nově představených iMaců dočkaly i zmiňované doplňky. Apple je totiž dodává právě v té barvě, ve které si pořídíte iMac. Je tedy možné, že Apple jen čeká na představení vyšší řady iMacu, náhrady za iMac Pro. Ta by mohla nést podobné designové prvky, ale navíc by byla dostupná v černé barvě, stejně jako doplňky.

Předchozí článek
ipad pro

Jeden šťastný zákazník dostal nový 12,9” iPad Pro s předstihem

Následující článek

Rukavice od Applu mohou detekovat, jak hýbete prsty nebo manipulujete s předměty

Související články

Chattero UK: elegantní iPad kecálek pro Facebook (soutěž)

Příjemný a jednoduchý interface. Cenově dostupný kecálek, určený pouze pro Facebook - tak by se dal charakterizovat Chattero UK. Troufnu si říci, že se nejedná o tolik známou aplikaci v našich končinách, a to i přesto, že za jejím vznikem stojí Petr Čekyl - autor známých aplikací jako SMS zdarma, MHD či Train & Bus - Europe. Nyní už se ale pojďme podívat blíže na samotnou aplikaci, která, jak brzy zjistíte, si takové přehlížení určitě nezaslouží.