ipad pro

Jeden šťastný zákazník dostal nový 12,9” iPad Pro s předstihem

Nový, před měsícem představený, 12,9” iPad Pro se má do rukou prvních zákazníků podle Applu dostat v druhé polovině května. Jeden šťastlivec ale na Reddit zveřejnil, že mu iPad Pro přišel již včera.

Uživatel, který si říká PeterDragon50 (říkejme mu Peter), včera na Reddit zveřejnil fotografii balení nového 12,9” iPadu Pro s XDR displejem. Sám uvádí, že iPad předobjednal na e-shopu Nebraska Furniture Mart, odkud mu zavolali, že je jeho objednávka přichystaná k vyzvednutí. Zákazníkovi se tak dostal do rukou vůbec první iPad Pro 2021, který opustil obchody.

Co ale všechny na sociální síti zajímá je pochopitelně nový displej. Ten má podle Applu dosahovat stejných kvalit jako Apple Pro Display XDR, který se prodává od 140 tisíc Korun. Podle Petera se displej přibližuje kvalitou OLED displejům, kdy černá je opravdu tmavá a barevný kontrast je neuvěřitelný.

iPad Pro 12,9” 2021 balení

Peter zveřejnil i několik videí na jeho YouTube kanále, avšak jde pouze o ukázku HDR videí puštěných na novém iPadu, která navíc natáčí telefonem. Ačkoliv displej i na těchto videích vypadá ohromně, bude asi lepší počkat si na nějaké oficiální, kvalitnější, recenze. Peter ale zveřejnil i Geekbench 5 skóre. To se vyšplhalo na úctyhodných 21 363 bodů, a to zejména díky čipu M1. Nový iPad tak může jít bez problému do boje s laptopy vyšší třídy. Porovnání s dalšími M1 modely jsme uváděli v dřívějším článku.

Předchozí článek

Vyzkoušeli jsme AirTag: malý, ale šikovný.

Následující článek
iMac Pro

Konec iMacu Pro: Tmavé doplňky jsou dostupné jen do vyprodání zásob

Související články