iMac Pro

Čeká iMac Pro konec? Apple doprodává poslední kusy.

V březnu roku 2017 představil Apple extrémně výkonný model iMacu s příjmením „Pro.” Název, design vyvedený v tmavých barvách, nejvyšší specifikace i cena naznačovala, že se nebude jednat o model pro běžného spotřebitele. Po čtyřech letech to však vypadá, že iMac Pro ze stálé nabídky Applu potichu zmizí.

Koncem minulého týdne ubyla na oficiálním obchodě Apple možnost nakonfigurovat si iMac Pro podle vlastních představ. V nabídce je už jedna varianta, u které navíc stojí upozornění, že se jedná o doprodej do vyprodání zásob.

Apple sám potvrdil, že náhradu za tento model zatím nechystá. Podle jejich slov jej dostatečně zastoupí posledně aktualizovaný 27 palcový iMac. Pro náročnější uživatele, kteří si budou chtít svůj Mac rozšiřovat, je v nabídce také nejvyšší Mac Pro.

Budoucnost iMacu ale vypadá zajímavěji. Podle nedávných úniků firma plánuje vydat modely s novým designem a v nových barvách, které se mají inspirovat u nejnovějšího iPadu Air. Designem pak mají připomínat Pro Display XDR. Zajímavé také budou vnitřnosti, jelikož se má jednat o první iMac s novým Apple Silicon čipem.

Zdroj: MacRumors

Předchozí článek

Apple plánuje uvést na trh drahé zařízení pro virtuální realitu

Následující článek

Polymerní kabely by mohly nahradit Thunderbolt i USB a zajistit vyšší rychlost

Související články

Turnaj v Train Conductor: Vyhlášení výsledků

Jak asi všichni víte, probíhala na našem webu soutěž o sluchátka iLuv v hodnotě 899,-. Byl to těžký boj. Pořadí se ze dne na den dost razantně měnilo, avšak výherce byl jen jediný a to Karel Sova alias krtec3k s 135 811 body. Na prvním místě byl již od Soboty a to mu naštěstí vydrželo.

Tetris: legenda pro iPhone v 80% slevě pouze dnes!

Legendární Tetris určitě všichni znáte. Pokud si chcete tuto "digi-hru" pořídit také na iPhone, vřele vám doporučuji koupit právě Tetris na AppStore pokud možno ještě dnes, 23.5.2010. Electronic Arts slaví neuvěřitelných 100 mil. stažení, což samo o sobě dokazuje kvalitu této hry. Jako dárek na nás čeká exkluzivní sleva o 80% na 1,59€!