iPhone 3GS: bílý model mění barvu, přehřívá se

Problémy s přehříváním iPhone se v minulosti již objevily a jak se zdá, nový model 3GS bohužel tuto vlastnost zdědil.  Obrázky zbarvených přístrojů a bližší informace v článku.

Francouzký bloger, který na tento problém upozornil, uvádí, že při používání jeho nového iPhone 3GS v autě (připojení 3G + aktivní GPS) se přístroj velmi zahříval. Později si všiml jasného zbarvení (do růžova až červena) na zadní části iPhone 3GS.

iphone-3gs-prehrivani-1

Majitel se proto obrátil na zákaznický servis Apple, kde mu zdělili, že se z jeho přístroje stane na 5 dní testovací vzorek na kterém provedou analýzu.

iphone-3gs-prehrivani-porovnani

To že se nejedná o vadu jednoho kusu se záhy potvrdilo. Problém s iPhonem hlásí např. také v Belgii.

iphone-3gs-prehrivani-4

Problém by mohl být poměrně závažný. Nedovedu si představit stahování iPhone 3GS z trhu nebo následné výměny.

O tomto problému vás budeme nadále informovat.

2 comments
  1. tenhle problém se nakonec povedlo vyřešit pouhým “omytím” iPhonu 🙂 potvrdili to na serveru frenchiPhone úspěšným testem.

  2. tenhle problém se nakonec povedlo vyřešit pouhým “omytím” iPhonu 🙂 potvrdili to na serveru frenchiPhone úspěšným testem.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: Steve Jobs je zpět v práci

Následující článek

iPhone OS 3.1: nové funkce kamery a hlasového ovládání

Související články

iPad hry: výběr těch nejlepších her pro iPad

V uplynulých dnech je o iPadu hodně slyšet. Nevím, zda je to dokonalým marketingem, parádním designem, fascinujícím interfacem, přijatelnou cenou, nebo třeba skvělým uměním Steva Jobse prezentovat nové výrobky, ale Applu se opět povedlo jejich nový produkt dokonale prodat (více o prodeji iPadu zde). Abych řekl pravdu, já osobně iPadu až tolik nevěřil a jeho koupi jsem neplánoval, ale po shlédnutí videí z hraní her měním názor - tuto dokonalou herní konzoly prostě musím mít!