Bulvár: Steve Jobs bude žít déle než 6 týdnů, tvrdí iPhoneTips

Celý svět nyní oblétá zpráva a hlavně fotografie z amerického bulvárního plátku Enquirer, kde je vyfocen muž, který je až nápadně podobný Steveu Jobsovi. Jaký je náš názor se dočtete v tomto článku.

Celý svět (včetně většiny českých médií) nyní oblétla zpráva a především fotografie z amerického bulvárního plátku Enquirer, kde je vyfocen muž, který je až nápadně podobný Steveu Jobsovi. Jaký je náš názor se dočtete v tomto článku.

Vlnu neklidu vyvolala fotografie a komentáře “předních” onkologů a odborníků, kteří na základě tohoto konkrétního obrázku sdělili do světa děsivé diagnózy – Steve Jobs má před sebou maximálně 6 týdnů života, Steve Jobs opět pohubl na kritických 60 kilogramů, atd.

Vedou se spekulace nad tím, zda-li je na fotografii opravdu sám Steve. Nemá na sobě svůj oblíbený rolák, nepřijel svým autem (avšak proč by nemohl mít někdy jiné oblečení nebo jet jiným autem, které mohla řídit jeho manželka). Opravdu pádný argument však je ten, že na fotografiích není vyfocen jeho obličej. Fotografie může být staršího data a vhodně zasazená do této doby, kdy Steve zrovna odešel na zdravotní dovolenou. Na snímku ani nemusí být sám Steve, ale někdo úplně jiný, který se šéfovi Applu podobá a byl vhodně využit do této “lukrativní” zprávy.

My doufáme, že tato zpráva je podvrh a jde jen o zvýšení čtenosti nebo snad i o útok na další pokles akcií a Steveovi přejeme brzké zlepšení jeho zdravotního stavu, ať už je jakýkoliv.

6 comments
  1. “…nebo snad i o útok na další pokles akcií…” To snad né, akcie Applu rozhodně neklesají – naopak. Zkuste se mrknout na dlouhodobější graf a uvidíte jak na tom jsou: http://www.google.com/finance?q=NASDAQ:AAPL Já osobně mám akcie Applu od loňského května a už nyní mám 30% čistý zisk…8)
    Takže investice do Applu byl velice rozumný krok.

    1. To rozhodně, ale každá negativní zpráva většinou zahýbe s cenou akcií o pár procent dolu. To ale v dlouhodobém horizontu samozřejmě nic neznamená.

    2. To rozhodně, ale každá negativní zpráva většinou zahýbe s cenou akcií o pár procent dolu. To ale v dlouhodobém horizontu samozřejmě nic neznamená.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Farm Frenzy 2 Pizza Party: vyzkoušejte si svůj multitasking

Následující článek

Nokia a Microsoft: zachrání dva umírající giganty jejich spojení?

Související články

Air Display: druhý displej k vašemu Macu z iPhonu nebo iPadu

Napadlo Vás už někdy, že z vašeho iPadu či iPhonu se může stát sekundární displej k vašemu počítači? Vývojáře z Avatron Software ano. A v určitých případech se hlavně ve verzi pro iPad stává Air Display velmi zajímavou aplikací. Jeho nespornou výhodou mimojiné je, že podporuje jak platformu Mac OS X, tak i Windows a také že funguje plně bezdrátově - povinností je být pouze připojen v síti Wi-Fi.

Fenomén Apple: muž si nechal vytetovat na ruku Stevea Jobse

Pokud se považujete za skalní fanoušky Apple, pak byste toto hodnocení možná měli přehodnotit. Několikrát bylo již možné se dočíst o lidech, kteří si dočasně nechali vytetovat Stevea Jobse nebo logo Apple na ruku, ale Dan Uricoli to donesl ještě dál - nechal si udělat permanentní tetování obličeje Stevea Jobse.