iPhone 3GS: ceny u Vodafone jsou nejnižší

Cena iPhone 3GS u T-Mobile a O2 je opravdu vysoká, proto se čekalo jak zareaguje Vodafone. Ceny dnes operátor uveřejnil a rovnou musím říct, že jsou o dost nižší než u konkurenčních operátorů. Jak je to možné, že ostatní operátoři nasadili tak vysoké ceny? Asi se snaží vydělat na novém modelu iPhonu co nejvíc.

Jak jsem již prozradil, ceny u Vodafone jsou příznivější. Na svých stránkách Vodafone má uveřejněné ceny v těchto tabulkách:

Ceny iPhone 3GS u Vodafone
Ceny iPhone 3GS u Vodafone

Jak si můžete všimnout, nejnižší možná cena je 8 977 Kč. Aby jste této ceny dosáhly, budete muset měsíčně zaplatit operátorovy minimálně 2 100 Kč. Při tomto měsíčním plnění získáte 32GB verzi iPhone 3GS za 11 277 Kč. Naopak pokud chcete co nejnižší měsíční paušál, tak si připravte 13 777 Kč za 16GB verzi, resp. 15 977 Kč za 32GB verzi iPhonu. Ceny jsou dle mého “stravitelné”, pokud se totiž koukneme ke konkurenci, ceny jsou o několik tisíc větší.

Ceny O2 jsem vám již přinesl v neděl a názor o nich si může každý udělat sám. O2 ještě zareagoval a vydal tzv. “iPhone balíčky“, které jsou ceny určené pouze kupujícím iPhonu. Ceny jsou trochu příznivější, ale oproti Vodafone stále vysoké. Na nejnižší cenu u O2 dosáhnete při měsíčním plnění od 4 050 Kč, což je trochu astronomické číslo.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Minigore: lego survival střílečka

Následující článek

Doodle jump: velice návyková skákačka

Související články