iPhone 15 se nakonec nedodává s barevně sladěnými kabely

Každý prodaný iPhone 15 nebo iPhone 15 Pro bude dodáván se stejným opleteným bílým kabelem USB 2.0 Type-C. Zvěsti naznačovaly, že Apple by měl ke každému prodávanému iPhonu přibalit barevně sladěný kabel USB-C , ale to se nestalo. Místo toho Apple ke každému zařízení přidává stejný 1metrový opletený bílý kabel.

Všichni se dočkají bílých kabelů

Tyto kabely budou podporovat rychlé nabíjení pro všechny modely iPhone. Rychlé nabíjení probíhá při použití kompatibilního kabelu a napájecího adaptéru s výkonem 20 W nebo více.

Zdálo se, že dříve zvěstované kabely existovaly, alespoň v nějaké fázi vývojového testování. Jedním z pověstí kabelu pro iPhone byl krátký kabel Thunderbolt, který podporoval pověst o portu Thunderbolt v iPhone 15 Pro.

Před Apple Eventem sdílel únikář Majin Bu, že se barevně sladěných kabelů nakonec nedočkáme, ale všechna zařízení dostanou bílý kabel. To se ukázalo jako správné, ale únikář musel přidat další podrobnosti.

Zdá se, že barevné kabely zobrazené na předchozích fotografiích nemusí být finální verze dodávané zákazníkům. Místo toho se pravděpodobně jedná o nové verze, které budou dodávány s novými počítači Mac.

Očekává se, že Apple později v tomto roce aktualizuje 24palcový iMac s M3. Ty barevně sladěné kabely by mohly být určeny pro tyto stroje.

Předchozí článek

Tim Cook potvrdil, že Apple Vision Pro bude vydáno začátkem roku 2024

Následující článek

Žena spolkla svůj AirPod poté, co si ho spletla s vitamínem

Související články