iSport Super Slim: Nejlepší bezdrátová sluchátka na trhu

Výběr správných sluchátek nikdy není lehkou volbou. Pokud se kupují kvalitní sluchátka, nejedná se o malou investici, navíc často nevyhovují rozměrům ucha, motají se, jejich zvuk není ideální nebo jsou příliš těžká atd atd. Na trhu se objevila sluchátka, která by měla smazat veškeré nedostatky většiny sluchátek. Již nyní jsou považována za nejlepší bezdrátová sluchátka, snadno se spárují s iPhonem a skvělé využití najdou u sportu.

iSport Super Slim je model sluchátek, který je v každém ohledu bezchybný. Výrobce toho dosáhl tím, že se inspiroval všemi nedostatky běžných sluchátek. Jako první bylo potřeba odstranit kabel. Díky tomu se sluchátka nikdy nevytrhnou z uší a při sportu nebude kabel nijak překážet. Sluchátka jsou spojena mezi sebou drobným kabelem, ten byl navržen tak, aby byl odolný, nezamotával se do vlasů a aby při pohybu neškrtil. Je sice krátký, ale díky tomu se nezamotá do zipu nebo nebude překážet v každodenních činnostech. Výrobce ho pogumoval a umístil na něj 3 tlačítka.

Prostřednictvím 3 tlačítek na sluchátkách lze ovládat hlasitost, dále lze pozastavit přehrávanou hudbu, přepnout ji na další track nebo je spárovat s telefonem. Spárování s telefonem je přes Bluetooth a probíhá tak, že se stiskne prostřední tlačítko na několik vteřin a rázem jsou sluchátka spojena s telefonem. Na seznamu přístrojů pro spárování se v telefonu zobrazí jako “iSport Wireless SuperSlim”.

Obrovskou výhodu představuje také jejich lehkost, jsou tak lehká, že je uživatel téměř nezaznamená. Při řadě sportů dochází k tomu, že i sportovní sluchátka vypadnou z ucha, zde vsadil výrobce na dokonalou ergonomii a sluchátka mají takový tvar, aby se z ucha samy nevyvlékly nebo nevytřepaly. Jsou z velmi měkkého materiálu a snadno se přizpůsobí různému tvaru ucha. Někteří uživatelé tvrdí, že na poprvé dá trochu práci najít tu správnou polohu sluchátek v uchu, ale když ji uživatel najde, tak pak už je pro něj jejich nošení snadné.

Skutečnost, že jsou bezdrátová, nahrává myšlence, že se musí nabíjet, nabíjí se skrze USB kabel, který je v balení. Nabíjí se jen několik hodin. Zvukový výkon u nich není nijak ohromný, ale jeho kvalita je velmi vysoká. Jejich sportovní provedení ocení například i cyklisté, ale sluchátka jsou samozřejmě určená všem. Je možné je pořídit za necelé 4 tisíce korun, nejedná se tedy o nejlevnější možnost, ale pokud hledáte komfortní poslech hudby u sportu, s těmito hodinkami ho najdete.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Vše, co potřebujete vědět o hodinkách Apple Watch

Následující článek

Amazon Dash Button promění domácnost v jeden e-shop

Související články