iPad Mini: Realita nebo jen další fake?

Svět oblétla fotografie Jimmyho Lina, tchajwanského profesionálního závodního řidiče a popové hvězdy v jednom (zajímavá kombinace 😎 , na které drží v levé ruce klasický iPad a v druhé iPad Mini!

Svět oblétla fotografie Jimmyho Lina, tchajwanského profesionálního závodního řidiče a popové hvězdy v jednom (zajímavá kombinace 😎 , na které drží v levé ruce klasický iPad a v druhé iPad Mini!

Nedávné prohlášení Stevea Jobse, že sedmipalcové tablety nemají dobrý potenciál a Apple o nich neuvažuje, dává za pravdu možnosti, že tato fotka je fake. I dle mého názoru je stávající velikost naprosto ideální, a zmenšení moc výhod navíc nepřináší. Přesto se může stát cokoliv a Apple občas překvapí.
Objevil se i názor, že fotografie je upravená v Photoshopu, při bližším prozkoumání pixelů na fotce.
A poslední a asi nejpravděpodobnější verze je ta, že umělec drží v ruce nějaký z napodobených padělků a vydává ho za iPad mini. Apple je po světe populární a tyto fotografie mají velkou šanci obletět svět – to se povedlo a závodník a zpěvák v jedné osobě si užil další minutu slávy, které není nikdy dost. 🙂  Co si myslíte vy?

Zdroj: Cult of Mac

8 comments
  1. iPad mini ? Má vůbec cenu se takovými fotografiemi zabývat ?!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iBomber Defense: opožděný dárek pro milovníky tower defense her

Následující článek

Stenches: schovejte se do zákopu podruhé, tentokrát před zombie

Související články

Nový iPhone 4: příběh o ztraceném prototypu a opilém zaměstnanci

Nové zprávy o objevení prototypu iPhone mají trochu bulvární nádech, o to jsou ale zajímavější. Serveru Gizmodo se povedlo vypátrat člověka, který v baru ztratil prototyp neznámého zařízení. Jedná se o 27 letého Graye Powella, který je zaměstnancem Apple a vyvíjí část software pro iPhone. Gray na svém Facebooku osudný večer publikoval z nového iPhone zprávu "Podcenil jsem, jak jsou dobrá německá piva". To bylo to poslední, co ze ztraceného zařízení napsal. Výpověď Powella najdete v článku.