Infinity Blade 2: pokračování nabídne perfektní grafiku a nový příběh

První informace o hře Infinity Blade 2, která vyjde již 1. prosince a jejíž demo jsme mohli vidět na keynote, kde byl představen iPhone 4S.

Fanoušci dnes již skoro legendární hry Infinity Blade určitě již netrpělivě čekají, s čím novým společnost Chair Entertainment přijde. Určitě vás proto potěším, když řeknu, že se již brzy dočkáte trošku předčasného vánočního dárku v podobě druhého dílu, který má dorazit na “pulty” App Store již prvního prosince, tedy zhruba za tři týdny. Co všechno můžete od tohoto pokračování očekávat, se dozvíte v dnešním článku.

Demo Infinity Blade 2 bylo ukázáno již na říjnové keynote, kde vývojáři ukázali perfektní grafiku nové hry na zrovna představovaném iPhonu 4S, který stejně jako iPad 2 pohání výkoný dvoujádrový A5 procesor. Vývojáři tak mohli již tak graficky propracovaný první díl posunout zase o něco dále.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lHE6IYKhIUE[/youtube]

Obrázek o skvěle vypadající grafice si můžete udělat z vloženého traileru či screenshotů, nyní se ale pojďme podívat na obsah nového dílu. Dvojka má údajně nabídnou oproti jedničce, která se odehrávala pouze v přibližně deseti různých lokacích, lokací až čtyřicet a nebudou chybět nové předměty a monstra, z nichž některá mají údajně až deset milionů životů!

Kromě toho hra nabídne také nějaké nové herní prvky, takže se opravdu máme na co těšit. Otázkou zůstává, jak na tom bude s aktualizacemi po vydání dvojky první díl, ale budeme doufat, že vývojáři budou v přidávání nového obsahu i nadále pokračovat. Nejasné také zatím je, na kterých přístrojích (zajímat nás bude asi především iPad 1 a iPhone 4) bude moci Infinity Blade 2 hrát.

Těšíte se také na 1. prosince tak jako já? 🙂

Zdroj: cultofmac.com

4 comments
  1. Já se netěším na 1. prosince, ale na 12. ledna 🙂 

    1. ty si hlupáček vid ona vetšina anglicky mluvících národů mají totiž datum obráceně 😉 takže release date 12.1.2011 je 1.12.2011 v překladu do češtiny 🙂 btw 12.1.2011 je trosku divný když jsi to psal 11.11.2011 nemyslíš?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple Store: revoluční samoobslužné nakupování

Následující článek

iOS 5: Jak aktualizovat bez kabelů

Související články