Oblékněte své iPhony do stylového hávu – 1.díl

Už jste někdy viděli iPhone s prasklým nebo poškrábaným displejem? Jistě ano, to je jeden z důvodů, proč se na ně vyrábí kryty. Kryt na iPhone má stejnou funkci jako cyklistická helma, nikdy se vám nemusí nic stát, ale jednou si ji nevezmete a rázem dojde k nehodě. Na rozdíl od helem jsou naštěstí kryty na iPhony stylovými doplňky a dnes se podíváme na modely, které rozhodně stojí za zmínku.

Ffelt sleeve

Pokud nepatříte mezi příznivce plastových krytů, možná vás uspokojí jiný materiál. Tento elegantní kryt na telefon je vyrobený z vlněné plsti a je velmi příjemný na dotyk. Kromě 100% vlny je zde proužek z černé kůže a zapínání na cvoček. Tento kryt je vyráběn jen v jednom provedení a je dostupný za velmi příjemnou cenu cca 500kč. Milovníci klasiky si s tímto krytem přijdou na své, lze ho zakoupit ZDE.

Affinity

Jednoduchý kryt pro nenáročné uživatele, kterým pořád padá něco z ruky. Specialitou tohoto krytu je ochrana proti nárazům, o tom ostatně vypovídají zesílené nárazníky na každé hraně, které dokáží absorbovat i tvrdé pády. Samotné zesílené hrany zároveň napomáhají k lepšímu a pohodlnějšímu držení. Jedná se o dalšího zástupce levných krytů, kterého pořídíte za stejnou cenu, jako Ffelt sleeve. Zakoupíte ho ZDE.

SLSport 6

Velmi zajímavý kryt od výrobce SnowLizard. Jedná se o model vhodný pro uživatele, kteří často sportují nebo je jejich telefon vystaven větším rizikům. Jedná se totiž o voděodolný kryt se zesílenými hranami i zadní stěnou. Dokáže s velkým efektem vstřebat tvrdé pády i z větších výšek a poskytnout telefonu ochranu i proti ostatním rizikům, které na něj na každém kroku číhají. Kryt je dostupný ZDE.

SLXTREME 5/5S

U krytů od výrobce SnowLizard ještě zůstaneme a ukážeme si jeden z nejextrémnějších modelů, které prodává. Jedná se o kryt určený do těch nejtvrdších podmínek pro přežití. Jeho konstrukce je předurčena k tomu, aby odolala vodě, pádům na tvrdou zem, prachu a čemukoliv dalšímu. Zadní část krytu je solární, má v sobě integrovanou baterii o kapacitě 2550mAh a umožní dobíjení v momentě, kdy se uživatel ocitne mimo dosah nabíječky. Tento model je určený pro iPhone 5 a 5S, uživatelé za něj zaplatí necelých 5 tisíc korun a mohou ho zakoupit ZDE.

Předchozí článek

Zdokonalte své Apple hodinky k obrazu svému

Následující článek

Oblékněte své iPhony do stylového hávu - 2.díl

Související články

iPhone 4S: prodej v ČR nabírá na obrátkách, cena začíná na 14 499

Nový iPhone 4S, který Apple představil tento týden, se v ČR a na Slovensku začne prodávat 28.10.2011, proto už nyní chtějí obchodníci na předprodeji "ulovit" co nejvíce zákazníků. Většinu potencionálních zájemců určitě zajímá cena, která asi nejvíce ovlivní rozhodování zda koupit "čtyřku", nebo nový model. Podívejte se na aktuální předprodejní ceny v českých obchodech.

Skater Nation: recenze skejťácké hry od Gameloft

Gameloft nabízí v App Store opravdu kvalitní tituly ať už jde o střílečky, sportovní hry nebo jiná témata. Skater Nation je sice také od Gameloftu, nicméně má i nepříjemné vlastnosti, které poměrně znepříjemňují hraní. Ať už ovšem jezdíte v reálu nebo ne, Skater Nation vás může zaujmout.