Oblékněte své iPhony do stylového hávu – 1.díl

Už jste někdy viděli iPhone s prasklým nebo poškrábaným displejem? Jistě ano, to je jeden z důvodů, proč se na ně vyrábí kryty. Kryt na iPhone má stejnou funkci jako cyklistická helma, nikdy se vám nemusí nic stát, ale jednou si ji nevezmete a rázem dojde k nehodě. Na rozdíl od helem jsou naštěstí kryty na iPhony stylovými doplňky a dnes se podíváme na modely, které rozhodně stojí za zmínku.

Ffelt sleeve

Pokud nepatříte mezi příznivce plastových krytů, možná vás uspokojí jiný materiál. Tento elegantní kryt na telefon je vyrobený z vlněné plsti a je velmi příjemný na dotyk. Kromě 100% vlny je zde proužek z černé kůže a zapínání na cvoček. Tento kryt je vyráběn jen v jednom provedení a je dostupný za velmi příjemnou cenu cca 500kč. Milovníci klasiky si s tímto krytem přijdou na své, lze ho zakoupit ZDE.

Affinity

Jednoduchý kryt pro nenáročné uživatele, kterým pořád padá něco z ruky. Specialitou tohoto krytu je ochrana proti nárazům, o tom ostatně vypovídají zesílené nárazníky na každé hraně, které dokáží absorbovat i tvrdé pády. Samotné zesílené hrany zároveň napomáhají k lepšímu a pohodlnějšímu držení. Jedná se o dalšího zástupce levných krytů, kterého pořídíte za stejnou cenu, jako Ffelt sleeve. Zakoupíte ho ZDE.

SLSport 6

Velmi zajímavý kryt od výrobce SnowLizard. Jedná se o model vhodný pro uživatele, kteří často sportují nebo je jejich telefon vystaven větším rizikům. Jedná se totiž o voděodolný kryt se zesílenými hranami i zadní stěnou. Dokáže s velkým efektem vstřebat tvrdé pády i z větších výšek a poskytnout telefonu ochranu i proti ostatním rizikům, které na něj na každém kroku číhají. Kryt je dostupný ZDE.

SLXTREME 5/5S

U krytů od výrobce SnowLizard ještě zůstaneme a ukážeme si jeden z nejextrémnějších modelů, které prodává. Jedná se o kryt určený do těch nejtvrdších podmínek pro přežití. Jeho konstrukce je předurčena k tomu, aby odolala vodě, pádům na tvrdou zem, prachu a čemukoliv dalšímu. Zadní část krytu je solární, má v sobě integrovanou baterii o kapacitě 2550mAh a umožní dobíjení v momentě, kdy se uživatel ocitne mimo dosah nabíječky. Tento model je určený pro iPhone 5 a 5S, uživatelé za něj zaplatí necelých 5 tisíc korun a mohou ho zakoupit ZDE.

Předchozí článek

Zdokonalte své Apple hodinky k obrazu svému

Následující článek

Oblékněte své iPhony do stylového hávu - 2.díl

Související články