Doodle Jump: nový update přidává multiplayer přes Game Center

Doodle Jump, jedna z nejúspěšnějších skákaček v historii AppStore, se dočkala důležitého updatu, který do hry přidává multiplayer přes Game Center. Podívejte se na obrázky!

Doodle Jump, jedna z nejúspěšnějších skákaček v historii AppStore, se dočkala důležitého updatu, který do hry přidává multiplayer přes Game Center. Podívejte se na obrázky!

Vy ještě neznáte Doodle Jump? Ihned to napravte přečtením naší recenze zde!

Naši redaktoři Jakub a Jirka nový multiplayer samozřejmě ihned vyzkoušeli a dle svých slov jde o velice povedený a návykový mód, u kterého se s přáteli určitě pobavíte. Jen pro doplnění dodáváme, že multiplayer vyžaduje připojení přes WiFi, což je možná trochu škoda, na druhou stranu to zabespečuje určitou stabilitu připojení, která je v této hře obzvlášť důležitá. Pokud máte Doodle Jump, bez váhání aktualizujte!

Doodle Jump – 0,79€ – AppStore link

139 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPad 2: první dojmy z nového jablečného tabletu

Následující článek

Angry Birds RIO: naštvaní ptáci tentokrát v Rio de Janeiro

Související články

Footballz!: nová arkáda v AppStore priamo zo Slovenska

Slovenská spoločnosť Inlogic Software vstúpila do AppStore-u s debutovou aplikáciou Radio player (Czech Republic, Slovakia,...), ktorá je, dá sa povedať, úspešná. Množstvo z dostupných rádií sa prebojovalo na prvé priečky AppStore-u v danej krajine, Česko a Slovensko nevynímajúc. Na tento úspech by chceli naviazať aj ich prvou hrou pre platformu iPhone s názvom Footballz! Ide o jednoduchú arkádovú hru, ktorá však má niečo do seba...

Ultra-Case: neboj se být jedinečný

Moderní mobilní telefony, smartphony či iPhony leckdy stojí skoro stejně jako notebook. Přesto mnoho uživatelů podceňuje využití ochranných obalů, se kterými při přenášení notebooků neváhá. Důvodem je dosti často skutečnost, že designově vymazlený přístroj je v obalu skryt a je tak potlačena jeho jedinečnost. Pojďme se spolu podívat na možnost, která naopak ještě více zvýrazní jeho osobitost.