Hry pro první únorový týden

Pokud vám ještě mrznou ruce, tak si je zahřejte hraním her, máme tu pro vás další pětku nejlepších her, které jsme vybrali pro vaší zábavu. Je nejvyšší čas vymazat staré hry z telefonu a přinést tak do něho nový vítr v podobě her, u kterých zaručeně skončíte s otlačenými prsty. Místem opravdu nešetřete už nyní pro vás vybíráme další tipy, které ve vás zažehnou duši pravého hráče.

Leo’s Fortune

Velmi zábavná hra, ve které se převtělíte v sympatickou chlupatou postavu s knírem, jménem Leo. Leo má tvar podobný balonu a jeho úkolem je dostávat se přes překážky. Hra má vysoce propracovanou grafiku a jediným úkolem hráče je vést Lea přes náročné překážky. Leo bude skákat, kutálet se i lítat vzduchem.

Stáhnout Leo’s Fortune

The Banner Saga

Unikátní hra, která je určená všem, co nehledají zábavu na 5 minut, ale každému, kdo si chce zahrát dlouhou hru, která ho vtáhne do děje. Ve hře se stanete vůdcem skupiny, která musí za každou cenu přežít. Hra je lehce ve stylu Final Fantasy, ale ve vikingském stylu.  Strávíte v ní čas na bojišti i mnoho času mimo bojiště. Je kreslená naprosto fantastickým způsobem a věřte, že řízení skupiny lidí není nic lehkého.

Stáhnout The Banner Saga

Crossy Road

Pokud musíte každé ráno přebíhat přes frekventovanou silnici, tak vás tato hra zaručeně dostane. Jedná se o obdobu staré hry Frogger. Ve hře se musíte dostat na druhou stranu silnice, aniž by vás přejelo auto. Velmi vás zaujme především grafické zpracování hry, které má velmi blízko k Minecraftu.

Stáhnout Crossy Road

Smash Hit

Perfektní odreagovačka. Ve hře se prolétáte skleněným světem a vaším úkolem je, aby vás nezastavila ani jedna ze skleněných překážek. Překážky budete likvidovat ocelovými koulemi, které budete střílet přímo před sebe. Hra disponuje propracovanou fyzikou a nesčetnými překážkami, které se mění v každém prostředí.

Stáhnout Smash Hit

Papers, Please

Ve hře se stanete pohraničníkem ve fiktivní zemi východního bloku v roce 1982. Rozhodujete o tom, kdo projde a kdo ne. Budete koukat do pasů, osobních údajů a různých dokladů, na základě kterých se budete rozhodovat. Máte hladovějící rodinu a váš plat se bude orientovat podle kvality vaší odvedené práce.

Stáhnout Papers, Please

Předchozí článek

Příslušenství k Macu, které prostě musíte mít

Následující článek

Tesla krade zaměstnance Applu

Související články

Angry Birds Seasons: Valentýnský update přináší nové levely

Jak asi víte, kromě klasických Angry Birds v AppStore seženete také Angry Birds Seasons, které po Vánočním a Halloween updatu přináší také valentýnský balíček 15 nových map s originální grafikou, nové druhy prasátek a další archievementy. Nový update se netýká pouze majitelů iPhone, ale také HD verze pro iPad. Máte radost?