Six String: hudební klon Tap Tap Revenge (videorecenze)

Hra Six String je nevšední hudební hra pro milovníky Tap Tap Revenge a legendární hudby. Za úkol máte zahrát ty nejlepší skladby všech dob od populárních umělců a skupin, mezi které patří Lady Gaga (Paparazzi), The Scorpions (Raised on Rock) a třeba i Tom Petty (Running down a Dream).

Hra Six String je nevšední hudební hra pro milovníky Tap Tap Revenge a legendární hudby. Za úkol máte zahrát ty nejlepší skladby všech dob od populárních umělců a skupin, mezi které patří Lady Gaga (Paparazzi), The Scorpions (Raised on Rock) a třeba i Tom Petty (Running down a Dream).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8GF38IFkGhM[/youtube]

Ovládání a celkové zpracování je vynikající a třeba změna akordů byla opravdu dobře navržena, což si můžete všimnout ve videorecenzi. Bohužel i ty nejlepší aplikace na AppStore mají své mouchy. Tato jich má hned několik:

  • Vysoká cena (přesněji $4,99) za 17 Free skladeb. Další “premium” skladba stojí $0,99 za kus
  • Veliká obtížnost i na EASY. Naštěstí si za chvíli zvyknete.
  • Hra se nepauzne po příchozí SMS => zbytečná ztráta bodů

Hra si od nás odnáší 8/10 a to za vysokou cenu. Six String stojí $4,99 (AppStore), což je za 17 skladeb opravdu dost. Pokud si ji chcete vyzkoušet¨, máte možnost si stáhnout zdarma Six-String FREE (AppStore).

POUZE v Americkém AppStore!

88 comments
  1. Hm, hezka recenze, bohuzel mi to nejde stahnout, k dispozici pouze na americkym AppStoru.

  2. Super hra 🙂 Teras som dohral Foghat -Mumbi Jumbo na 94,2% 😀

    // dobrá sklada

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Tiki Towers 2: Monkey Republic (videorecenze)

Následující článek

BeCreative: prebuďte svoju kreativitu a vyhrajte tričko

Související články

Apple Bumper: kryty zdarma prozatím nedostupné

Slova Steva Jobse "Okay — we’ll give you a free case" zafungovala jako magické zaklínadlo a během chvíle přišlo to, co všichni víceméně očekávali. Bumpery obaly prozatím došly a jsou momentálně nedostupné. Pokud se mrknete na stránky Apple Store a najdete zde objednávku Bumper obalu, u každé barvy uvidíte tu samou poznámku: Ships Currently Unavailable.

3.000 fanoušků iPhoneTips: rozdáváme dárky za více jak 2 tisíce!

Včera iPhoneTips.cz zdodalo další metu na sociální síti Facebook a to tak, že překročilo hranici 3.000 fanoušků!. Komunitu tvoří nejen čestí a slovenští fanoušci, ale také několik majitelů iPhone žijících ve Velké Británii, USA, nebo třeba Nizozemí. Všichni členové mají v oblibě značku Apple a samozřejmě také iPhoneTips, za což vám chceme poděkovat. Jak? Dáme vám vouchery na opravu iPhone za více jak 2.000 Kč!