Apple plánuje nové „Apple Watch SE“, budou rychlejší a s lepším displejem

Pokud ještě nemáte hodinky od Applu nebo toužíte po novém modelu, zajisté vás bude zajímat, čím vás Apple Watch Series 7 pro rok 2021 potěší. Chystaná série bude rychlejší s lepší obrazovkou – a Apple údajně pracuje na více zdravotních funkcích a modelu pro extrémní sporty, spolu s revidovanou základní verzí Apple Watch pro rok 2022.

Po nedávných tvrzeních, že „Apple Watch Series 7“ mají být vybaveny přepracovaným šasi, nová zpráva uvádí, že primárním rozdílem je výkon a obrazovka. I když nevylučujeme redesign, který by mohl mít plošší hrany, nová zpráva říká, že pouzdro může být o něco silnější.

Podle agentury Bloomberg nebude extra tloušťka v nové sérii pro tento rok patrná. Apple údajně také pro hodinky testoval tenčí okraje displeje, stejně jako novou metodu laminace, o které se říká, že je displej blíže k přednímu krytu.

Kromě toho Bloomberg tvrdí, že nová „Series 7“ bude obsahovat rychlejší procesor a některá vylepšení bezdrátové konektivity, která zahrnuje Ultra Wideband. Funkce sledování glukózy, o které se dříve říkalo, nebude v hodinkách Apple Watch 2021 zatím k dispozici.

Hodinky pro adrenalinové sportovce budou až v roce 2022

Zpráva agentury Bloomberg podporuje předchozí tvrzení, že Apple pracuje na odolnějších Apple Watch. Na rozdíl od předchozích zpráv se však o této extrémní sportovní edici říká, že má být vydána v roce 2022. Vedle této verze „Explorer“ nebo „Adventure“ Apple údajně připravuje také nové základní hodinky Apple Watch pro rok 2022. Očekává se, že tato řada bude zahrnovat sportovní verzi, vylepšené Apple Watch SE a také „Apple Watch Series 8“.

Předpokládá se, že vydání „Series 8“ pro rok 2022 bude mít snímač tělesné teploty, protože Apple pokračuje ve svém úsilí o přidání dalších zdravotních funkcí do Apple Watch.

Ačkoli společnost Apple oznámí novou „Apple Watch Series 7“ až později v tomto roce, odhalila přinejmenším hlavní podrobnosti svého nadcházejícího watchOS 8. Soustředí se také na zdraví, a to zavedením nové aplikace všímavosti a vylepšení jejích funkcí pro fitness a cvičení.

K dispozici je také nová funkce Walking Steadiness, která měří chůzi nositele, když jde pěšky. Sledování podrobností v průběhu času může určit stabilitu osoby a upozornit ji, pokud se zhorší.

Předchozí článek
spotřebuje dat

Návod: Jak na iPhonu zjistit, kolik dat spotřebuje která aplikace?

Následující článek

Když zadáte špatný název hotspotu, můžete si kvůli chybě deaktivovat v iPhonu Wi-Fi

Související články

iPhone 5: Apple naznačuje, jak bude vypadat

Novinky o iPhonu 5 nejsou v poslední době ničím zvláštním. Bohužel se ale stále setkáváme s protichůdnými názory, kde by podle jednoho článku měl nový jablečný telefon vypadat úplně stejně jako jeho předchůdce, iPhone 4, ale také názory, které zaručují jednu z největších změn v historii iPhonu — mezi které patří například větší displej, který již od první generace iPhonu zůstává na pro někoho už nedostačujících 3,5".