Hakalympic: Jak dobrý máte odhad?

Hra Hakalympic po vás bude chtít jen tři věci. Víte, jak dlouhá je určitá doba, jaká je velikost úhlu a jak dlouhá je určená délka?

Hra Hakalympic po vás bude chtít jen tři věci. Víte, jak dlouhá je určitá doba, jaká je velikost úhlu a jak dlouhá je určená délka? Můžete zkusit hádat jednu z nich nebo všechny tři postupně za sebou.

Nejdříve čas. Hra vám urči nějakou dobu, například pět sekund. Až budete připraveni, ťuknete na tlačítko Start, počkáte tak dlouho, jak si myslíte, že pět sekund trvá a pak kliknete tlačítko Stop.

Při hádání úhlu vám hra dá určitou hodnotu, například 172 stupňů. Vy jako hráč musíte nejdříve iPhone dát do vzpřímené polohy. Poté ho musíte otočit ať už doleva nebo doprava tak, abyste jste se co nejvíce blížili udané hodnotě. V našem případě 172 stupňů. Po krátkém odpočtu vám aplikace ukáže jaký úhel jste ve skutečnosti měli.

A nakonec je tu délka. Myšlenka je podobná. Hra vám udá určitou délku, například 4 centimetry. Vaším cílem je nakreslit čáru stejně dlouhou. Čára nemusí být rovná, jde jen o vzdálenost.

Pro každou ze tří kategorií máte tři pokusy o uhádnutí. Vaše skóre se vypočítá dle přesnosti v procentech spolu s umístěním ve světovém žebříčku. Bohužel předtím než můžete začít, musíte si vybrat svojí zemi z dlouhého seznamu, který není řazen abecedně. Je to chyba, kterou snad vývojáři napraví.

Hakalympic je zajímavou hříčkou, která vás sice zabaví jen na pár minut, ale není důvod si ji nezahrát, když je zdarma, i když s reklamou.

Hakalympic – zdarma – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: příští rok má být revoluční, co se designu týče

Následující článek

Asphalt 6: bláznivé pouliční závody v podání Gameloftu

Související články