Hry z minulého roku, které si nemůžete nechat ujít

Rok 2014 je sice úspěšně za námi, ale zcela jistě za vámi nejsou ty nejlepší hry, které v tomto roce vyšly. V naší pravidelné relaci jsme vám přinášeli mnoho skvělých her. Dnes si představíme zbytek těch her, které jsme neuvedli a které si zkrátka musíte zahrát. Vybírali jsme velmi pečlivě, abyste si poslední ohlédnutí za předešlým rokem skutečně užili.

80 Days

Hra inspirovaná knihou Julese Verna (Cesta kolem světa za 80 dní). Jedná se o interaktivní a fiktivní příběh, během kterého má hráč 80 dní na to, aby našel cestu do Londýna. Bude cestovat lodí, balónem i vlakem a během cesty prozkoumá 150 míst, která doopravdy existují.

Stáhnout 80 Days

Helix

Velmi návyková hra, která připomíná starou arkádu. Cílem hry nebude střílet do nepřátel, ale necháte je vybuchnout a to takovým způsobem, že kolem nich uděláte kruh. Nepřátelé se velmi rychle množí a brzy zaplaví obrazovku. Zcela ideální hra pro bezmyšlenkové odreagování.

Stáhnout Helix

Vainglory

Velmi propracovaná hra typu MOBA (multiplayer online battle arena). Hra se hraje online a jejím cílem je, spolu se dvěma spojenci, vybudovat základnu a zničit tu nepřátelskou. Likvidujete nepřátelská vojska, jejich věže a hlavním cílem je likvidace krystalu nepřítele. Jedna hra zabere kolem 20 minut a opravdu stojí za to.

Stáhnout Vainglory

FTL: Faster Than Light

Hra, ve které okusíte, jak je těžké řídit vesmírnou loď. Stanete se kapitánem, který bude mít na starost vedení personálu lodi a také vymýšlení strategií, jak zlikvidovat nepřátele. Tvůrci zde nesázeli příliš na grafiku, ale hlavně na propracovaný děj a možnosti, jaké se ve hře nabízejí. Stačí jediná chybička a budete definitivně vygumováni z vesmíru.

Stáhnout FTL: Faster Than Light

Kingdom Rush Origins

Velmi propracovaná tower defense hra, ve které je cílem ochránit svojí základnu před jednotlivými vlnami nepřátel, kterým budete do cesty stavět nejrůznější překážky a věže, které je budou likvidovat. Hra má velmi originální animované prostředí, které rychle zaujme každého příznivce tohoto žánru.

Stáhnout Kingdom Rush Origins

Předchozí článek

Úspěchy a neúspěchy Applu v roce 2014

Následující článek

Oblékejte svůj iPhone podle módních stylů

Související články