Labyrinth 2: legendární hra se vrací

Pamatujete si ještě na Labyrinth? Pravděpodobně ano – tato hra se několikrát dostala na přední příčky stahovanosti a u spousty lidí si získala obdiv. Pokud chce člověk prezentovat schopnosti iPhonu a jeho pohybového senzoru, tak se tato hra přímo nabízí. Nyní se však na App Store objevilo pokračování této pecky a přináší řadu vylepšení!

Pro ty, kteří původní hru neznají jen ve stručnosti představím – nakláněním iPhonu musíte dostat kuličku z bodu A do bodu B a v cestě vám stojí stěny, které vám to mají ztížit. Již tato verze byla místy dosti obtížná a díky tomu, že obsahuje více jak 1000 levelů vám přichystala zábavu na dlouhé hodiny.

Tvůrci tuto hru však hru vylepšili a přidali do ní další předměty, které se vám budou snažit znemožnit cestu do cíle. Nyní vám tak budou průchod hrou ztěžovat dva druhy kanónů, magnety, “nárazníky” jako v pinballu, díry, lasery, posuvné dveře a další.

Labyrinth 2

Jsou dva druhy dělových koulí – černá a modrá. Ta černá vás “zabije” a vy začínáte od začátku, kdežto modrá vás “pouze” odráží. To ovšem nemění nic na tom, že vám dokáže hodněkrát zavařit – má totiž dostatečnou rychlost na to, aby vás shodila do jedné z děr v okolí.

Pokud narazíte do jednoho z nárazníků, tak již v podstatě nemáte šanci a můžete začít znovu, jelikož rychlost, kterou vás odrazí, asi těžko ubrzdíte, a tak skončíte v jedné z děr, proletíte laserem nebo vás trefí kanón. Když projedete jedním z laserů, tak se vám zavřou některé z posuvných dveří a zatarasí tak cestu, tudíž musíte jet od začátku.

Magnety mají jediný úkol – stáhnout vás do díry, takže se jim vyplatí vyhýbat obloukem.

Tvůrci však některé levely udělali tak, že je nemusíte projet přesně , ale můžete trasu i “střihnout” jinudy, a tak si někdy můžete o dost ulehčit práci i nervy.

Každopádně je tato hra s cenovkou 3,99€ takzvaně must-have a zabaví vás na opravdu dlouhou dobu.

Předchozí článek

Tip: 3 multiplayer hry pro hraní pod lavicí zdarma

Následující článek

NDrive Central Europe: nejlevnější navigace na AppStore

Související články