Gas Tycoon: nejlepší “hra s trubkama” pro iPhone

Máte rádi logické hry? Líbila se vám hra Toobz Free? Pak se vám jistě bude líbit i Gas Tycoon. Na rozdíl od Toobz má tato hra o trochu komplikovanější cíl. Nestačí vést trubky tak, aby se vám z nich obsah nerozlil… musíte propojit předem daný počet domků a tím jim zajistit zásobování plynem.

GasTycoon1

Z okolo ležících obrázků si můžete udělat představu o grafickém zpracování, které je řekněme “dostatečné”, ale to u hry tohoto ražení není podstatné. Důležitá je přehlednost, abyste se dokázali rychle zorientovat v situaci a to je zde splněno. Hra navíc umožňuje jednoduchou změnu skinu na zimní a skin z Oil Tycoonu (to je demoverze Gas Tycoonu, doporučuji vyzkoušet).

GasTycoon2

Nejpodstatnější je ale náročnost hry, kerá je jedním slovem skvělá. Pomalu se rozjíždíte abyste okolo třicátého levelu mohli začít pořádně “zakysávat” a probojovat se do posledního padesátého levelu. Pokud vám bude padesát levelů málo (minimálně několik hodin vám určitě zaberou), můžete si stáhnout i dva level packy po deseti levelech a ty už obsahují samé lepší kousky 😉

GasTycoon3

A celkové hodnocení? Jednoznačně povedená app, která by měla mít své místo na každém iPhonu. 🙂

Při ceně 0,79 € není co řešit 🙂

[ad]

163 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: prodali jsme přes milion iPhone 3GS

Následující článek

Playman Track & Field: hodně zábavná atletika

Související články