Fruit Ninja slaví dvouleté výročí updatem

Hra Fruit Ninja od studia Halfbrick je tu s námi druhým rokem. A na výročí druhého roku přichází update 1.8 s velkými novinkami.

Hra Fruit Ninja od studia Halfbrick je tu s námi druhým rokem. A na výročí druhého roku přichází update 1.8 s velkými novinkami.

Halfbrick připravil nejenom nový update, ale také cestu po Austrálii s honbou za největším skóre ve Fruit Ninja. Zatím je na výpravě největší skóre ve Fruit Ninja (hráno na iPadu) celkových 1477 bodů!

Co se týče updatu, tak budete překvapeni. Nejedná se o nějaký mini update s novým ovocem, ale o velký update s mnoha novinkami a vylepšeními. V traileru na nový update 1.8 najdeme obchodníka Gutsu s jeho pomocníkem, prasátkem pojmenovaným Truffles. Tito noví hrdinové nám nabídnou zbrusu nové bonusy výměnou za Starfruit, což je také jedna z novinek, nová měna ve Fruit Ninja. Stairfruit budete získávat při každé hře. Budete moci nakupovat “odpácnutí bomb”, čas do hry a způsobení velkých velkých explozí pomocí různých bobulovitých plodů.

Tvůrci na svém blogu také poděkovali za naši hráčskou podporu a napsali, že: “toto je jen začátek, nemůžeme se dočkat, až vám v blízké době přineseme ještě více obsahu do Fruit Ninja”. Abych nezapomněl, update je k dispozici již dnes, 24.5.2012!

Trailer toho moc neřekne, ale je roztomilý a rozhodně na něj koukněte:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ca7H8GaKqmQ&feature=youtu.be[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

This Could Hurt: nejbolestivější zábavná hra

Následující článek

Fieldrunners 2: pokračování tower defense legendy na konci června

Související články

Drums!: na iPhone si zabubnujete jak na sestavu bicích

Každý si už určitě zkusil na svém iPhonu nějakou tu hudební aplikaci… Ať už šlo o Okarínu nebo o Leaf Trombone od společnosti Smule. Na AppStore je nespočet hudebních aplikací, které určitě stojí za pozornost. Já si však vybral jednu a to aplikaci Drums! Je to bezpochyby nejlepší hudební aplikace s velmi kvalitním zvukem. Já sám ji používám jako pravé bubny při nahrávání zvuků v programu pro Mac a PC Mixcraft, ale k tomu se ještě dostaneme.

iPhone 4S: První den prodeje v USA je podle operátorů rekordní

Zatímco internetový předprodej nového iPhonu 4S již v USA nějaký ten den běží, v pátek konečně nastal den D, tedy den, kdy se nový produkt dostal i do kamenných obchodů - a kdy mají dorazit předobjednávky z e-shopu. Jako již tradičně se na nový iPhone tvořily dlouhé fronty, které ale podle všeho nebyly tak dlouhé jako u předchozího modelu. Akcie Applu tak díky tomu páteční den uzavřely na rekordním maximu.

Modern Combat 2: Nejlepší 3D multiplayerová hra dobyla AppStore

A je to tady, jedna z nejočekávanějších her pro iPhone byla dnes umístěná na AppStore. O jaké hře je řeč? Přece o Modern Combat 2: Black Pegasus, která kromě dokonalé grafiky pro Retina displej, možnosti využít gyroskop, 15 zbraní a mnoho dalšího, přináší také 4 multiplayer módy, které může hrát až 10 hráčů současně! Pojďme se na Modern Combat 2 podívat detailněji.