Fruit Ninja slaví dvouleté výročí updatem

Hra Fruit Ninja od studia Halfbrick je tu s námi druhým rokem. A na výročí druhého roku přichází update 1.8 s velkými novinkami.

Hra Fruit Ninja od studia Halfbrick je tu s námi druhým rokem. A na výročí druhého roku přichází update 1.8 s velkými novinkami.

Halfbrick připravil nejenom nový update, ale také cestu po Austrálii s honbou za největším skóre ve Fruit Ninja. Zatím je na výpravě největší skóre ve Fruit Ninja (hráno na iPadu) celkových 1477 bodů!

Co se týče updatu, tak budete překvapeni. Nejedná se o nějaký mini update s novým ovocem, ale o velký update s mnoha novinkami a vylepšeními. V traileru na nový update 1.8 najdeme obchodníka Gutsu s jeho pomocníkem, prasátkem pojmenovaným Truffles. Tito noví hrdinové nám nabídnou zbrusu nové bonusy výměnou za Starfruit, což je také jedna z novinek, nová měna ve Fruit Ninja. Stairfruit budete získávat při každé hře. Budete moci nakupovat “odpácnutí bomb”, čas do hry a způsobení velkých velkých explozí pomocí různých bobulovitých plodů.

Tvůrci na svém blogu také poděkovali za naši hráčskou podporu a napsali, že: “toto je jen začátek, nemůžeme se dočkat, až vám v blízké době přineseme ještě více obsahu do Fruit Ninja”. Abych nezapomněl, update je k dispozici již dnes, 24.5.2012!

Trailer toho moc neřekne, ale je roztomilý a rozhodně na něj koukněte:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ca7H8GaKqmQ&feature=youtu.be[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

This Could Hurt: nejbolestivější zábavná hra

Následující článek

Fieldrunners 2: pokračování tower defense legendy na konci června

Související články

iPhone 5: zakřivené sklo a osmimegapixelová kamera?

Blíží se WWDC 2011 a s ním i jistá očekávání fanoušků Apple o nově oznámených produktech či jiných novinkách. I přesto, že samotný Apple na pozvánce uvadí pouze novinky ohledně samotných úprav či nových verzí operačních systémů (Mac OS X Lion či iOS 5), mnoho z nás jistě stále věří, že se dočkáme i oznámení iPhone 5.

Magic Trackpad: Apple představil revoluční novinku. Nahradí myš?

Apple včera poměrně v tichosti aktualizoval jejich store, který obohatil o několik novinek. Dočkali jsme se inovovaných iMaců, výkonem přeplněných Maců Pro, nového 27" LED Cinema displeje, nabíječky AA baterií přímo od Apple a unikátního Magic Trackpadu. Právě Magic Trackpad je určitě nejzajímavější, proto jí věnujeme tento článek.