Fruit Ninja slaví dvouleté výročí updatem

Hra Fruit Ninja od studia Halfbrick je tu s námi druhým rokem. A na výročí druhého roku přichází update 1.8 s velkými novinkami.

Hra Fruit Ninja od studia Halfbrick je tu s námi druhým rokem. A na výročí druhého roku přichází update 1.8 s velkými novinkami.

Halfbrick připravil nejenom nový update, ale také cestu po Austrálii s honbou za největším skóre ve Fruit Ninja. Zatím je na výpravě největší skóre ve Fruit Ninja (hráno na iPadu) celkových 1477 bodů!

Co se týče updatu, tak budete překvapeni. Nejedná se o nějaký mini update s novým ovocem, ale o velký update s mnoha novinkami a vylepšeními. V traileru na nový update 1.8 najdeme obchodníka Gutsu s jeho pomocníkem, prasátkem pojmenovaným Truffles. Tito noví hrdinové nám nabídnou zbrusu nové bonusy výměnou za Starfruit, což je také jedna z novinek, nová měna ve Fruit Ninja. Stairfruit budete získávat při každé hře. Budete moci nakupovat “odpácnutí bomb”, čas do hry a způsobení velkých velkých explozí pomocí různých bobulovitých plodů.

Tvůrci na svém blogu také poděkovali za naši hráčskou podporu a napsali, že: “toto je jen začátek, nemůžeme se dočkat, až vám v blízké době přineseme ještě více obsahu do Fruit Ninja”. Abych nezapomněl, update je k dispozici již dnes, 24.5.2012!

Trailer toho moc neřekne, ale je roztomilý a rozhodně na něj koukněte:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ca7H8GaKqmQ&feature=youtu.be[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

This Could Hurt: nejbolestivější zábavná hra

Následující článek

Fieldrunners 2: pokračování tower defense legendy na konci června

Související články