Fieldrunners 2: pokračování tower defense legendy na konci června

Návrat tower defense legendy Fieldrunners 2 je za dveřmi! Po úspěšném prvním dílu přichází druhé pokračování pro iOS zařízení.

Návrat tower defense legendy Fieldrunners 2 je za dveřmi! Po úspěšném prvním dílu přichází druhé pokračování pro iOS zařízení.

První díl byl sice legendou, ale pokud se na něj podíváme dnes, působí spíše jako podprůměrná hra. Hratelnost má však stále dobrou. Bohužel update pro Fieldrunners nevyšel už od února 2011 a to je jen jeden z mála důvodů, proč má nyní hra na App Store jednohvězdičková hodnocení.

Tvůrci, Subatomic studio, však nyní připravují novou verzi Fieldrunners 2 a máme se na co těšit. Na konci června můžeme očekávat iPhone verzi. Následovat bude iPad verze a co více, bude mít grafiku optimalizovanou pro Retina displej! Hra rozšiřuje hratelnost první verze a přidává více rozšířených map. K dispozici budete mít více jak 20 rozšiřitelných věží a přes 30 druhů nepřátel. Mezi nové herní mapy patří “puzzle” a “sudden death” (náhlá smrt). Budete moci využít i nové powerupy, třeba letecký.

Z reakcí od vývojářů jsem pochytil, že zatím bohužel neplánují multiplayerové mapy, ale do vydání se toho ještě může hodně změnit. Také vylepšili inteligenci nepřátel, takže už nebudou (jako v prvním dílu) jen tupě následovat jednu cestu, ale půjdou co “nejchytřeji”. Vývojáři si ve volných chvílích v práci užívají podobnou kvalitní TD hru Kingdom Rush a zřejmě se nechají inspirovat stylem její kampaně. Jak všechno nakonec dopadne se dozvíme až ke konci června.

Zatím nemáme k dispozici nic jiného, než několik screenů ze hry:

zdroj: joystiq.com

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Fruit Ninja slaví dvouleté výročí updatem

Následující článek

Reklamy na iPhone 4S se Siri a Johnem Malkovichem

Související články
Číst více

Apple letošní WWDC 2014 zahájí 2. června

Jako každý rok, tak i letos bude v San Franciscu v centru Moscone Convention od 2. do 6 . 6. probíhat konference WWDC určená především vývojářům. Pro širokou veřejnost je ale určitě zajímavý fakt, že jako každý rok, tak i letos celé WWDC odstartuje Apple prezentací novinek, které nás čekají a neminou v roce 2014. A jaké to budou?