FPS střílečka Razor: Salvation pro iOS již tento měsíc

Razor: Salvation může vypadat jako konkurence pro nejnovější FPS střílečky, ovšem zdání klame. Hra je založena na zcela jiném principu a iPhoneTips vám přináší první trailer.

Razor: Salvation může vypadat jako konkurence pro nejnovější FPS střílečky, ovšem zdání klame. Hra je založena na zcela jiném principu a iPhoneTips vám přináší první trailer.

Blowfish Studios and Crescent Moon Games se spojili a společně vytvářejí 360° FPS střílečku. Ptáte se proč 360°? Hru budete totiž ovládat z jedné pevné pozice, ze které se budete moci otáčet kolem dokola ve všech směrech. Ve hře tedy nebudete moci chodit na jiná místa, pouze mířit a střílet a…střílet. Různorodí nepřátele budou přicházet ze všech směrů a uvidíte je jako červené tečky na radaru.

Ačkoliv moc záběrů ze hry v traileru nenalezneme, dává nám alespoň nějakou představu, jak bude hra vypadat. Neustále přicházející nepřátelé s různými vlastnostmi, několik účinných zbraní, upgrady a vcelku povedená grafika hry. Razor: Salvation bude mít textury připravené pro nový iPad s retinou a také přinese celosvětové žebříčky a skóre, zřejmě přes GameCenter. Jak dobře se bude 360° střílečka ovládat uvidíme již tento měsíc, kdy je naplánováno její vydání. Hra bude iOS universal.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1rLplLsn6RA&feature=youtu.be[/youtube]

zdroj: toucharcade.com

4 comments
  1. Tento typ stříleček mne nechává chladným. Zajímavé momenty ale vytváří fyzika.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Recenze: Muvit Extreme - univerzální kryt a držák na kolo

Následující článek

Nubilous: minimalistické počasí pro iPhone

Související články

Vyhlášení soutěže: už známe výherce docku od SONY

Jak pravděpodobně víte, v pátek jsme uspořádali soutěž o dock SONY v hodnotě téměř 4.000 Kč. Soutěže se mohl zůčastnit každý, kdo stihl napsat své iniciály do formuláře umístěného na soutěžní stránce pouze do doby, než naše fanouškovská stránka na Facabooku pokoří 10.000 fanoušků. Pro nás absolutně nečekaně získání téměř dvou tisíc nových fanoušků trvalo necelých 6 hodin, tak vaše šance na výhru byla opravdu veliká.

iPad 2: žádné zlepšení rozlišení, ale se dvěma kamerami!

V době před vydáním každého Apple produktu se objeví mnoho spekulací a jinak tomu není ani u druhého iPadu, který by se měl v nejbližší době ukázat světu. Mezi hlavní "trhák" by měl podle většiny být tzv. "retina" displej, který se objevil u posledního iPhone 4. Nakonec se ovšem prý nedočkáme ani zvýšení rozlišení displeje na dvojnásobek a displej zůstane v původním rozlišení i u druhé verze iPadu.