FPS střílečka Razor: Salvation pro iOS již tento měsíc

Razor: Salvation může vypadat jako konkurence pro nejnovější FPS střílečky, ovšem zdání klame. Hra je založena na zcela jiném principu a iPhoneTips vám přináší první trailer.

Razor: Salvation může vypadat jako konkurence pro nejnovější FPS střílečky, ovšem zdání klame. Hra je založena na zcela jiném principu a iPhoneTips vám přináší první trailer.

Blowfish Studios and Crescent Moon Games se spojili a společně vytvářejí 360° FPS střílečku. Ptáte se proč 360°? Hru budete totiž ovládat z jedné pevné pozice, ze které se budete moci otáčet kolem dokola ve všech směrech. Ve hře tedy nebudete moci chodit na jiná místa, pouze mířit a střílet a…střílet. Různorodí nepřátele budou přicházet ze všech směrů a uvidíte je jako červené tečky na radaru.

Ačkoliv moc záběrů ze hry v traileru nenalezneme, dává nám alespoň nějakou představu, jak bude hra vypadat. Neustále přicházející nepřátelé s různými vlastnostmi, několik účinných zbraní, upgrady a vcelku povedená grafika hry. Razor: Salvation bude mít textury připravené pro nový iPad s retinou a také přinese celosvětové žebříčky a skóre, zřejmě přes GameCenter. Jak dobře se bude 360° střílečka ovládat uvidíme již tento měsíc, kdy je naplánováno její vydání. Hra bude iOS universal.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1rLplLsn6RA&feature=youtu.be[/youtube]

zdroj: toucharcade.com

4 comments
  1. Tento typ stříleček mne nechává chladným. Zajímavé momenty ale vytváří fyzika.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Recenze: Muvit Extreme - univerzální kryt a držák na kolo

Následující článek

Nubilous: minimalistické počasí pro iPhone

Související články

iOS 4.2: tento týden nebude, iTunes 10.1 je ale už venku!

Vše nasvědčovalo tomu, že se 12. listopadu objeví finální verze iOS 4.2, na kterou čekají především vlastnící iPadů (kvůli multitaskingu či české/slovenské lokalizaci systému). Bohužel, kvůli chybě Wi-Fi připojování, kdy se iPad často zničehonic od sítě odpojuje, se iOS 4.2 odkládá. Tato chyba se týká pouze iPadu a jeho GM (Golden Master) verze - předchozí bety totiž s Wi-Fi neměly nejmenší problém.