iPad: prodej v dalších státech už 28.5., Česko chybí

Apple dnešní den uveřejnil informace o prodeji iPadu v dalších 9 státech. 25. května se spustí prodej v Autrálii, Kanadě, Francii, Německu, Itálii, Japonsku, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii. Čr bohužel chybí.

Apple dnešní den uveřejnil informace o prodeji iPadu v dalších 9 státech. 28. května se spustí prodej v Autrálii, Kanadě, Francii, Německu, Itálii, Japonsku, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii. Následovat bude Rakousko, Belgie, Hong Kong, Irsko, Holandsko, Nový Zéland a Singapur, ve kterých Apple spustí prodej v červenci. O České republice bohužel v oficiálním vyjádření Apple není ani zmínka. Známe také ceny, za které si iPad budou moci zákazníci koupit.

Jak se očekávalo, v Evropě bude cena přepočtena v poměru $1 = 1€.

Ceny budou pravděpodobně vypadat takto:

 • iPad 16GB Wifi: 499€
 • iPad 32GB Wifi: 599€
 • iPad 64GB Wifi: 699€

Cena 3G modelu bude o 100€ vyšší, takže:

 • iPad 16GB Wifi + 3G: 599€
 • iPad 32GB Wifi + 3G: 699€
 • iPad 64GB Wifi + 3G: 799€

Ve Velké Británii seženeta iPad za tyto ceny:

 • iPad 16GB Wifi – £429
 • iPad 32GB Wifi – £499
 • iPad 64GB Wifi – £599
 • iPad 16GB + 3G – £529
 • iPad 32GB + 3G – £599
 • iPad 64GB + 3G – £699

49 comments
 1. To se přece dalo čekat, když zatím není plná čeština v OS3.2, co je nyní v iPadu. Čestina bude v OS4 pro iPad a ten bude na podzim. Dle mého se ho letos nedočkáme oficiálně (možná před vánoci WiFi verze, ale díky našim operátorům a nutnosti microSIM 3G bude tak za rok u nás). Já iPad mám a v soft klávesnici chybí asi 3 české znaky – dá se ale psát i s nimi funkcí COPY.PASTE z ASCII tabulky, kterou mám v datech přístroje. Jinak českou podporu datumů i Kč měny má i současná verze z USA takže aplikace kalendář i Numbers nemá chybu..

 2. To se přece dalo čekat, když zatím není plná čeština v OS3.2, co je nyní v iPadu. Čestina bude v OS4 pro iPad a ten bude na podzim. Dle mého se ho letos nedočkáme oficiálně (možná před vánoci WiFi verze, ale díky našim operátorům a nutnosti microSIM 3G bude tak za rok u nás). Já iPad mám a v soft klávesnici chybí asi 3 české znaky – dá se ale psát i s nimi funkcí COPY.PASTE z ASCII tabulky, kterou mám v datech přístroje. Jinak českou podporu datumů i Kč měny má i současná verze z USA takže aplikace kalendář i Numbers nemá chybu..

 3. To se přece dalo čekat, když zatím není plná čeština v OS3.2, co je nyní v iPadu. Čestina bude v OS4 pro iPad a ten bude na podzim. Dle mého se ho letos nedočkáme oficiálně (možná před vánoci WiFi verze, ale díky našim operátorům a nutnosti microSIM 3G bude tak za rok u nás). Já iPad mám a v soft klávesnici chybí asi 3 české znaky – dá se ale psát i s nimi funkcí COPY.PASTE z ASCII tabulky, kterou mám v datech přístroje. Jinak českou podporu datumů i Kč měny má i současná verze z USA takže aplikace kalendář i Numbers nemá chybu..

 4. Já zas myslim, že 3G iPad tady vůbec prodávat nebudou, 3G pokrytí je v ČR docela špatný, a než se tady plně rozvine a než operátoři zavedou ti microSIM karty, tak už bude ve světě pokročilejší technologie, kterou bude využívat i další iPhone.. Ale uvidíme.

 5. Já zas myslim, že 3G iPad tady vůbec prodávat nebudou, 3G pokrytí je v ČR docela špatný, a než se tady plně rozvine a než operátoři zavedou ti microSIM karty, tak už bude ve světě pokročilejší technologie, kterou bude využívat i další iPhone.. Ale uvidíme.

 6. Já zas myslim, že 3G iPad tady vůbec prodávat nebudou, 3G pokrytí je v ČR docela špatný, a než se tady plně rozvine a než operátoři zavedou ti microSIM karty, tak už bude ve světě pokročilejší technologie, kterou bude využívat i další iPhone.. Ale uvidíme.

 7. To,že má označení 3G neznamená,že je schopen pracovat jen na 3G síti.Je to typická mobilní síť,a tak je možné se s ním připojit i na EDGE,nebo GPRS signál,což je sice pomalejší,ale není závislost na wifi…a kdo chytne 3G signál,tomu to pak běží rychleji…to je vše…Jinak je dobře,že jsou ceny tak navýšené..přispívá to neoficiálnímu dovozu.

 8. To,že má označení 3G neznamená,že je schopen pracovat jen na 3G síti.Je to typická mobilní síť,a tak je možné se s ním připojit i na EDGE,nebo GPRS signál,což je sice pomalejší,ale není závislost na wifi…a kdo chytne 3G signál,tomu to pak běží rychleji…to je vše…Jinak je dobře,že jsou ceny tak navýšené..přispívá to neoficiálnímu dovozu.

 9. To,že má označení 3G neznamená,že je schopen pracovat jen na 3G síti.Je to typická mobilní síť,a tak je možné se s ním připojit i na EDGE,nebo GPRS signál,což je sice pomalejší,ale není závislost na wifi…a kdo chytne 3G signál,tomu to pak běží rychleji…to je vše…Jinak je dobře,že jsou ceny tak navýšené..přispívá to neoficiálnímu dovozu.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Nike+: aplikace, které vám usnadní běhání

Následující článek

BTstack Mouse: iPad lze ovládat bezdrátovou myší (návod)

Související články