EA Daily Deals: využijte vánoční akce a získejte hry se slevou

EA se rozhodla všem hráčům udělat o svátcích radost. Každý den zlevní nebo dokonce nabídne některou ze svých her zdarma. Jak se k těmto slevám dostat?

EA, jedna z největších firem zabývajících se hrami na iPhone a iPad, se rozhodla všem hráčům udělat o svátcích radost. Každý den zlevní nebo dokonce nabídne některou ze svých her zdarma. Jak se k těmto slevám dostat?

Stačí zajít na stránky pojmenované Daily Deals. Tu jsou aktualizované denně a i když je většina nabídek ne tak zajímavá, některé slevy se povedou. Mohli jste tu například najít Need For Speed: Undercover nebo The Sims: Medieval. Slevy si můžete roztřídit dle zařízení, a to iPhone, iPad a Android. Na stránkách je i ikona pro sdílení e-mailem, Facebookem a Twitterem. Novinky tu najdete vždy v 10 hodin ráno (9 a.m. GMT).

Pokud si chcete zpříjemnit a zjednodušit přístup na stránky, Daily Deals lze uložit na plochu iPhonu jako webovou aplikaci. Stačí kliknout na první ikonu vlevo od adresního řádku, pak ťuknout na “Přidat na plochu” a “Přidat”.

Mezi nejznámější EA hry na iOS patří např. právě Need For Speed, The Sims, Battlefield nebo FIFA. Nezapomeňte si tedy stránku zazáložkovat, kdo ví, jaké hry tu naleznete.

via toucharcade

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

MovieMetr: mějte filmy v kinech pod kontrolou

Následující článek

Lil' Birds: netradiční hra s ptáky v hlavní roli

Související články

Gangstar: Miami Vindication je pro fandy GTA povinnost!

Na AppStore se dnes objevilo nové pokračování úspěšné hry á la GTA od Gameloft. Gangstar: West Coast Hustle, jak se jmenoval první díl, se díky menším chybám nestal králem virtuálního zločinu ve městech, ten především díky své volnosti získal titul GTA: Chinatown Wars. Nové pokračování Gangstar: Miami Vindication je však poměrně dost vylepšené, pojďme se podívat na hlavní novinky.