Drums!: na iPhone si zabubnujete jak na sestavu bicích

Každý si už určitě zkusil na svém iPhonu nějakou tu hudební aplikaci… Ať už šlo o Okarínu nebo o Leaf Trombone od společnosti Smule. Na AppStore je nespočet hudebních aplikací, které určitě stojí za pozornost. Já si však vybral jednu a to aplikaci Drums! Je to bezpochyby nejlepší hudební aplikace s velmi kvalitním zvukem. Já sám ji používám jako pravé bubny při nahrávání zvuků v programu pro Mac a PC Mixcraft, ale k tomu se ještě dostaneme.

Každý si už určitě zkusil na svém iPhonu nějakou tu hudební aplikaci… Ať už šlo o Okarínu nebo o Leaf Trombone od společnosti Smule. Na AppStore je nespočet hudebních aplikací, které určitě stojí za pozornost. Já si však vybral jednu a to aplikaci Drums! Je to bezpochyby nejlepší hudební aplikace s velmi kvalitním zvukem. Já sám ji používám jako pravé bubny při nahrávání zvuků v programu pro Mac a PC Mixcraft, ale k tomu se ještě dostaneme.

Drums! je velmi kvalitní aplikace (hlavně pro bubeníky) s velmi kvalitním zvukem. Kamarád (bubeník) si ji velmi chválí… Naučí vás všechno úplně od základů a tak za hodinku si už budete spokojeně bubnovat do rytmu hudby třeba od The Who. A ne že si je pustíte na vaší Hifi věži. Ne. Vy si je můžete pěkně pustit v aplikaci a spokojeně si bubnovat do rytmu. Pokud se naučíte danou písničku pěkně na zpamět může se z toho vyklubat i docela pěkný Mix. No a proč neukázat svoje výtvory i ostatním? Pokud jste na Twitteru, přidejte k odkazu na video hashtag #DrumsCZ 🙂

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rrj9gi0Jjrs[/youtube]

Naše 3 tipy:

1)  Zkuste ji i na iPadu! Je vynikající. (viz. video)

2) Vyberte si ze 3 bubeních sestav.

3) Podělte se o své zkušenostmi s ostatníma v komentářích. 🙂

Drums! – 0,79€ – AppStore

11 comments
  1. Aplikace dobrá, jen bych dodal, že je trochu škoda, že jste článek nevydali o dva dny dřív – byla zdarma…

    1. Abych nezapoměl – dneska je, taky na omezenou dobu, zdarma Driver -podstatě nezměněná hra jako na PC před deseti lety – mise i dobrá “fyzika” aut. Normálně za 5€.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Prodej iPad v ČR: od dnes iPad oficiálně, v DATART ale nejlevněji!

Následující článek

Goooooal HD: starý dobrý fotbal na iPad

Související články