Mapy.cz pro iPhone: exkluzivní obrázky z betaverze

Co si budem povídat, Mapy.cz jsou v Česku stále nejpoužívanější nástroj pro vyhledávání adres, dopravních spojení, firem,  nebo třeba restaurací. U Seznam.cz to vědí a proto vyvíjejí velice zajímavou aplikaci, která by majitelům iPhone měla zase o něco ulehčit život. Koukněte se na žhavé obrázky z beta verze aplikace Mapy.cz pro iPhone!

Tato aplikace bude v první fázi umožňovat lokalizované hledání z katalogu firem a institucí Firmy.cz na mapových podkladech typu – základní, ortofoto, turistická a historická mapa. V další fázi aplikaci rozšíří o možnosti navigace – pěšky a autem, možností pro geocaching a další.

Od produktového manažena mám informaci, že cena bude krásných 0Kč.

mapy.cz-iphone-014a Mapy.cz-iPhone-planovac

mapy.cz-iphone-012a Mapy.cz-iPhone-vypis-velka-bublina

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhoneTips: 500 členů oficiální stránky Facebook

Následující článek

Soosiz: jednoduše nádherná skákačka

Související články

Duke Nukem 3D: legenda na AppStore!

Legendární Duke si to po tolika letech namířil i na iPhone! Duka není moc třeba představovat proto v článku naleznete jen gameplay video ale ihned až se dostanu domů vám zprostředkuji dojmy ale nyní neváhejte, Duke se nyníé na jediný den prodává za 2,39€ a už několik hodin uběhlo!

Vyhlášení soutěže: už známe výherce docku od SONY

Jak pravděpodobně víte, v pátek jsme uspořádali soutěž o dock SONY v hodnotě téměř 4.000 Kč. Soutěže se mohl zůčastnit každý, kdo stihl napsat své iniciály do formuláře umístěného na soutěžní stránce pouze do doby, než naše fanouškovská stránka na Facabooku pokoří 10.000 fanoušků. Pro nás absolutně nečekaně získání téměř dvou tisíc nových fanoušků trvalo necelých 6 hodin, tak vaše šance na výhru byla opravdu veliká.