Mapy.cz pro iPhone: exkluzivní obrázky z betaverze

Co si budem povídat, Mapy.cz jsou v Česku stále nejpoužívanější nástroj pro vyhledávání adres, dopravních spojení, firem,  nebo třeba restaurací. U Seznam.cz to vědí a proto vyvíjejí velice zajímavou aplikaci, která by majitelům iPhone měla zase o něco ulehčit život. Koukněte se na žhavé obrázky z beta verze aplikace Mapy.cz pro iPhone!

Tato aplikace bude v první fázi umožňovat lokalizované hledání z katalogu firem a institucí Firmy.cz na mapových podkladech typu – základní, ortofoto, turistická a historická mapa. V další fázi aplikaci rozšíří o možnosti navigace – pěšky a autem, možností pro geocaching a další.

Od produktového manažena mám informaci, že cena bude krásných 0Kč.

mapy.cz-iphone-014a Mapy.cz-iPhone-planovac

mapy.cz-iphone-012a Mapy.cz-iPhone-vypis-velka-bublina

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhoneTips: 500 členů oficiální stránky Facebook

Následující článek

Soosiz: jednoduše nádherná skákačka

Související články

Průzkum v USA: iPad snižuje prodej netbooků

Na základě průzkumu webu Retrevo můžeme vidět, že tablet iPad ukusuje netbookům podíl na trhu. Prodejní úspěchy v USA jsou obrovské a iPadu se velice daří, což se zohledňuje v těchto statiskách, kde se proti sobě utkávají hlavně netbook vs. iPad.

Fenomén Apple: muž si nechal vytetovat na ruku Stevea Jobse

Pokud se považujete za skalní fanoušky Apple, pak byste toto hodnocení možná měli přehodnotit. Několikrát bylo již možné se dočíst o lidech, kteří si dočasně nechali vytetovat Stevea Jobse nebo logo Apple na ruku, ale Dan Uricoli to donesl ještě dál - nechal si udělat permanentní tetování obličeje Stevea Jobse.

Apple: nový hardware bude v Evropě nejspíše levnější

Pokud v blízké době plánujete nákup některého z nových Apple produktů, máme pro Vás velmi příjemnou zprávu. Apple se dle několika zdrojů rozhodl, že je čas v dobrém slova smyslu změnit mezinárodní ceny (tj. změna cen se netýká samotného USA) a zlevnit tedy nové Apple produkty. Jakousi první "vlaštovkou" by měl být právě nový MacBook Air.