Dirt Moto Racing: ATV čtyřkolky za 79 centů!

Závody aut obsadilo Need for Speed a Real Racing. Motorkám aktuálně vládne 2XL Motocross takže čtyřkolky zbyly na Dirt Moto Racing. A že jim to jde dobře!

Máte rádi adrenalin? Líbí se vám motoristické sporty? Mám pro vás dobrou zprávu, dnes recenzované Dirt Moto Racing jsou nejlepší “čtyřkolkové ježdění” v AppStore, nyní dokonce ve výprodeji za 0,79€ !

Ty nejoblíbenější závody aut jsou bezesporu Need for Speed a Real Racing. Motorkám aktuálně vládne 2XL Motocross a jak jsou na tom čtyřkolky? Dirt Moto Racing v této kategorii jasně kralují.

dirtmoto_load
Úvodní obrazovka Lite verze.

Po spuštění hry vás určitě zaujme povedená grafika. Hra obsahuje pět prostředí a několik módů (sprint, elimination, freestyle, checkpoint, race…). Pro potěšení vašeho ucha je připraveno 12 různých písniček.

Jezdit můžete v módu kariéry a nebo jen tak v jednotlivých tratí. Hra navíc umožňuje vybrat si vzhledu jezdce i ATV vozítka. Aby hra byla pro hráče zajímavější, tak se čtyřkolky dají v průběhu hry vylepšovat.

Jezdci na závodním roštu.
Jezdci na závodním roštu.

Ovládání je poměrně jasné – na pravé straně plyn, na levé brzda. Vlevo dole je tachometr a vpravo dole ukazatel tzv. “boostu”. Pomocí různých “skopičin”, jako jsou skoky nebo drifty, vám boost narůstá. Čím více boostu máte, tím lepší triky můžete dělat. Některé triky se provádí pomocí prstu na obrazovce. Pokud např. přejedete prstem zdola nahoru uděláte frontflip a naopak. Triků si můžete odemknout celkem 16.

Přetlačovaná musí být.
Přetlačovaná musí být.

Příjemně mě překvapily reakce jezdců na případné narážení, kteří vám, tak jako v reálu, řádně zanadávají. Za vyhrané závody dostáváte medaile. Podobný systém je například v Trackmania na PC. Užitečná je možnost nastavit si obtížnost protivníků.

Za tuto cenu je to titul, který pro závodní maniaky je opravdu nutnost

Stahovat můžete lite verzi nebo plnou verzi za 0,79€.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xOzeiPBxlsY[/youtube]

4 comments
  1. Tak tyhle zavody me vubec nebavily.Hral jsem jenom demo,ale celkem nuda.Radši si priplatte a kupte automobilovy zavody Real racing.

    1. no je fajn, že je ta Free lite verze, ve které si člověk může vyzkoušet jestli mu hra sedí 😉

  2. Tak tyhle zavody me vubec nebavily.Hral jsem jenom demo,ale celkem nuda.Radši si priplatte a kupte automobilovy zavody Real racing.

    1. no je fajn, že je ta Free lite verze, ve které si člověk může vyzkoušet jestli mu hra sedí 😉

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: konference bude 9.září

Následující článek

Modern Combat Sandstorm: impozantní válečná hra

Související články
Androidu
Číst více

Uživatelé Androidu přecházející na iPhone upřednostňují hodnotu před technologiemiAndroiduUživatelé Androidu přecházející na iPhone upřednostňují hodnotu před technologiemi

Mezi uživateli Androidu, kteří přecházejí na iPhone, se objevil zajímavý trend, přičemž většina kupujících upřednostňuje cenovou dostupnost před funkcemi. Nedávná analýza Consumer Intelligence Research Partners (CIRP) odhaluje, že významný segment lidí kupujících iPhone, který v daném čtvrtletí tvoří asi 15 % z celkového počtu kupujících, jsou bývalí uživatelé Androidu. Tito přeběhlíci tíhnou spíše ke starším modelům iPhone než k nejnovějším nabídkám.