Apple: konference bude 9.září

Apple potvrdil datum 9.9.2009, kdy se v San Franciscu uskuteční další konference, tentokrát o nových iPodech a iTunes 9.

Pozvánky na konferenci, které Apple odeslal, mají jasné téma – hudba. Proč právě hudba? Apple s největší pravděpodobností uvěřejní oficiální informace o nové verzi iTunes 9, která by měla přinést řadu novinek pro majitele iPhonů nebo přehrávačů Blu-ray. O novinkách, které by měli být v iTunes 9 si můžete přečíst v našem dřívějším článku.

apple-pozvánka

Spekulací o novém iPodu je také hodně. Nebudu zatím polemizovat a počkám si na 9.záři, kdy informace budou oficiální a já vám budu psát zaručené zprávy o nových iPodech

O novinkách a důležitých informacích z této konference vám iPhoneTips samozřejmě připraví článek. Stay in touch!

Předchozí článek

BMX Cunning Stunts: BMX na vašem iPhone

Následující článek

Dirt Moto Racing: ATV čtyřkolky za 79 centů!

Související články

iPad mini: představení na videu, první TV reklama a něco navíc

Připravte se, od dnešního dne nás Apple začne pořádně marketingově mašírovat. Důvod? Včerejší uvedení nových produktů v čele s iPadem mini, který bude před štědrovečerní nadílkou pravděpodobně dost žádané zboží. Hlavním reklamním kanálem je (alespoň v USA a větších státech Evropy) pochopitelně televize, proto se není čemu divit, že Apple už včera na konferenci představil první televizní reklamu.