Asphalt 7 Heat: první trailer nové závodní hry

Těch lepších závodních her pro iOS není velké množství. Nyní však přijíždí nový Asphlat 7: Heat, který bude chtít na iOS a Androidu zazářit.

Těch lepších závodních her pro iOS není velké množství. Nyní však přijíždí nový Asphlat 7: Heat, který bude chtít na iOS a Androidu zazářit.

Asphalt je velmi známá závodní série, kterou byste určitě neměli minout.

Hra obsahuje 60 licencované vozy různých výrobců, jako Audi, Lamborghini a Aston Martin. Ve hře můžete dokonce získat i známý DeLorean z trilogie Návrat do budoucnosti. Nové a rychlejší vozy si budete samozřejmě postupně odemykat v kariéře. Navíc tu však bude možnost si pomocí In-App nákupů pořídit tyto vozy okamžitě.

Gameloft oznámil, že hra bude obsahovat 15 krásných tratí v nových lokacích pro sérii Asphalt jako Londýn, Paříž, Miami, Rio a Hawai. Hra bude naštestí podporovat Retina grafiku, takže věci jako ohňostroj u Big Benu přímo za divoké jízdy si budete moci graficky vychutnat.

Celkem si budete moci vychutnat 150 různých závodů společně s šesti závodními módy. Kromě známých módů zde bude i King of the hill, Elimination a Paint job (bourání do soupeřů). Kromě standartního navolení závodu zde má být i automat (jako třeba v JetPack JoyRide), který náhodně vybere tři atributy závodu.

Milovníci multiplayerových her jistě budou potěšeni, že hra bude mít lokální i online multiplayer až pro 6 hráčů. Obsahovat bude také službu Asphalt Tracker, která bude centrem pro statistiky, výzvy, úspěchy, porovnávání apod.

Gameloft zaválel i co se týče ovládání, nyní již nabízí různé druhy ovládání pro různé herní módy, ať už dotykem, nebo nahýbáním zařízení. Při driftování se třeba hodí mít automatický plyn, narozdíl od normálních závodů. Tak neváhejte a hru vyzkoušejte, už je k dispozici na App Store!

Asphalt 7: Heat – 0,79€ – App Store Link

Zde se můžete podívat na trailer z Asphlat 7: Heat:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NfHFjpewKiQ&feature=youtu.be[/youtube]

zdroj: modojo.com

49 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

TenOne Fling: recenze herního ovladače pro iPad

Následující článek

London 2012: oficiální hra letních olympijských her

Související články

Wind OS: simulace Windows XP na vašem iPhone (aktualizace)

Wind OS je jednoduchá aplikace, která vám umožní posadit se zpět k vašemu milovanému (nenáviděnému) Windows alias PC. Po spuštění se začnou projevovat 1. Zážitky se stolními PC a to je neuvěřitelná hlučnost. Proto doporučuji ztlumit si iPhone na minimum :). Po pěkně graficky zpracovaném Nabootování se vám spustí systém a zobrazí plocha.