iPhone 4: ceny zverejnil aj Orange, verných zákazníkov si necení

Včera sme vás informovali o cenách nového iPhone 4 v T-Mobile, o niečo neskôr zverejnil ceny aj operátor Orange. Zákazníkov určite poteší aj fakt, že mikro SIM kartu a adaptér pre jej používanie v klasických mobiloch dostanú k svojej novej hračke úplne zdarma.

Včera sme vás v tomto článku informovali o cenách nového iPhone 4 v T-Mobile, o niečo neskôr zverejnil ceny aj operátor Orange. Zákazníkov určite poteší aj fakt, že mikro SIM kartu a adaptér pre jej používanie v klasických mobiloch dostanú k svojej novej hračke úplne zdarma.

Najväčšiu dotáciu, tj. najnižšie ceny môžete očakávať pri 3G paušáloch, no nový iPhone je dostupný aj k iným paušálom, samozrejme za vyššie ceny.

Orange

Čo však mňa osobne ako dlhoročného zákazníka a momentálne takmer dvojročného používateľa paušálu 3G 250 veľmi zamrzelo je fakt, že cena pre verných zákazníkov sa vôbec nelíši od ceny pre nových zákazníkov. Orange síce pri niektorých typoch paušálov verných zákazníkov odmeňuje cenou nižšou o 20,- euro, no pri sumách okolo 300,- euro je tá “dvacka” naozaj zanedbateľná. Telefón si samozrejme môžete zakúpiť aj bez paušálu, za 16GB verziu dáte 690,- euro, za 32GB zaplatíte 810,- euro.

Všetky ceny k jednotlivým paušálom, ako aj parametre telefónu a obsah balenia si môžete pozrieť na týchto linkoch:

Link: iPhone 4 16GB

Link: iPhone 4 32GB

121 comments
  1. Treba objednat cez e-shop a tam je mozne mat dalsiu zlavu. Napr. pri pausale od 26 euro vyssie 50 euro a pri este vyssom az do 100euro.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

T-Mobile: nabízí jen iPhone 4 16GB, ale za cenu už od 7990 Kč

Následující článek

Reportáž: Jak vypadalo zahájení prodeje iPhone 4 v ČR!

Související články
Číst více

Vyzváněcí melodie z iPhone v dubstepovém remixu

Indický producent, který si říká MetroGnome, na YouTube uveřejnil remix zvuků a vyzvánění, které najdete ve vašem iPhone. Možná si říkáte, že to musí být neposlouchatelná slátanina zvuků, opak je ale pravdou a tento podařený song v dubstepovém stylu má již více jak 1,5 milionu přehrání!

Drums!: na iPhone si zabubnujete jak na sestavu bicích

Každý si už určitě zkusil na svém iPhonu nějakou tu hudební aplikaci… Ať už šlo o Okarínu nebo o Leaf Trombone od společnosti Smule. Na AppStore je nespočet hudebních aplikací, které určitě stojí za pozornost. Já si však vybral jednu a to aplikaci Drums! Je to bezpochyby nejlepší hudební aplikace s velmi kvalitním zvukem. Já sám ji používám jako pravé bubny při nahrávání zvuků v programu pro Mac a PC Mixcraft, ale k tomu se ještě dostaneme.