AppStore: videa z nejlepších herních novinek

Na AppStore se v poslední době objevily hodně zajímavé hry. Tentokrát došlo na nádherné ohňostroje ve Warheads, střílečku Guerrilla Bob, 3D orgie v N.O.V.A., nebo na čerstvě vydaný Assasin’s Creed 2: Discovery.

Na AppStore se v poslední době objevily hodně zajímavé hry. Tentokrát došlo na nádherné ohňostroje ve Warheads, střílečku Guerrilla Bob, 3D orgie v N.O.V.A., nebo na čerstvě vydaný Assasin’s Creed 2: Discovery.

Warheads – AppStore0,79€

S opravdu kvalitní grafikou a efektními ohňostroji se můžete setka ve hře Warheads, kterou seženete za přijatelných 0,79€. Váš úkol bude ubránit základnu před raketami z nebes. Warheads je někdy pěkný adrenalin a už kvůli tomu by jste ji meli zkusit.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MvzdSMSvq48[/youtube]

Guerrilla Bob – AppStore2,39€

Tuhle akční řežbu od mých oblíbených Chillingo rozhodně nepřehlédněte. Porci zábavy vám tahle hra přinese opravdu velikou, protože tak dobře zpracovanou střílečku jsem zatím neviděl. Oficiální trailer Vám o hře poví poměrně dost.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AZWgHo5dwYg[/youtube]

Assassin’s Creed 2: Discovery – AppStore7,99€

Pokračování jedné z nejúspěšnějších hopsaček na AppStore na sebe nenechalo dlouho čekat. Nový díl, který je na AppStore od 1.2., vypadá podobně, ale autoři hru poměrně hodně modernizovali. Vylepšení se dočkali především souboje, proto pokud vás bavil Assassin’s Creed, dvojka vás bude bavit určitě také.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y3ff6S12oAA[/youtube]

N.O.V.A. – AppStore5,49€

Na závěr jsem si nechal opravdovou pecku, která sice není uplně nová (na AppStore ji najdete od 17. 12.), ale rozhodně stojí za připomenutí. Ne nadarmo si Gameloft při představování her na iPad vybral pravě hru N.O.V.A.. Tato graficky dokonalá hra je momentálně asi nejlepší 3D first person shoot, kterou na AppStore najdete. Za zmínku také stojí lokální multiplayer preš bluetooth nebo WiFi, který je opravdu perfektní. N.OV.A. je bezpochyby jednou z nějvětších událostí ve světě AppStore her, proto pokud máte 5,5 euro, neváhejte do této hry investovat.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KcjxYPflkc4[/youtube]

60 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

TuneUp: už známe výherce soutěže

Následující článek

iLuv iMM153: repro systém pro iPhone za tisícovku

Související články