TuneUp: už známe výherce soutěže

A je to tady, po týdnu čekání tu máme vylosování naší soutěže o program TuneUp, který vám udělá pořádek v iTunes. Z celkem 57 soutěžících vyhrál 25. tweet. Záznam losování můžete samozřejmě shlédnout na videu.

A je to tady, po týdnu čekání tu máme vylosování naší soutěže o program TuneUp, který vám udělá pořádek v iTunes. Z celkem 57 soutěžících vyhrál 25. tweet. Záznam losování můžete samozřejmě shlédnout na videu.

Výhercem se stává Lukáš Jirka alias @ornyx, který retweetnul soutěžní zprávu jako 25. v pořadí. K vylosování vítěze jsme použili web Random.org.

Výherci gratulujeme a ostatním velice děkuji za účast v naší soutěži!

Pokud chcete být informováni o dalších soutežích, sledujte náš:

Facebook - iPhoneTipsvíce jak 1300 fanoušků

Twitter - iPhoneTips

více jak 200 followerů

iPhoneTips.cz

nejrychlejší odběr článků formou RSS

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

SuperApple #6: tipy a triky pro váš Mac

Následující článek

AppStore: videa z nejlepších herních novinek

Související články

Apple MacBook Air: Recenze nového modelu 2011

Už od pátku mám příjemnou povinnost testovat nový MacBook Air 13,3", který mě svou Unibody konstrukcí přesvědčil, že je čas na upgrade stávajícího MacBooku Pro z roku 2008. Zda jsem udělal dobře, nebo svých 30.690 Kč investoval špatně, se dozvíte v této recenzi.

Wind OS: simulace Windows XP na vašem iPhone (aktualizace)

Wind OS je jednoduchá aplikace, která vám umožní posadit se zpět k vašemu milovanému (nenáviděnému) Windows alias PC. Po spuštění se začnou projevovat 1. Zážitky se stolními PC a to je neuvěřitelná hlučnost. Proto doporučuji ztlumit si iPhone na minimum :). Po pěkně graficky zpracovaném Nabootování se vám spustí systém a zobrazí plocha.