TuneUp: už známe výherce soutěže

A je to tady, po týdnu čekání tu máme vylosování naší soutěže o program TuneUp, který vám udělá pořádek v iTunes. Z celkem 57 soutěžících vyhrál 25. tweet. Záznam losování můžete samozřejmě shlédnout na videu.

A je to tady, po týdnu čekání tu máme vylosování naší soutěže o program TuneUp, který vám udělá pořádek v iTunes. Z celkem 57 soutěžících vyhrál 25. tweet. Záznam losování můžete samozřejmě shlédnout na videu.

Výhercem se stává Lukáš Jirka alias @ornyx, který retweetnul soutěžní zprávu jako 25. v pořadí. K vylosování vítěze jsme použili web Random.org.

Výherci gratulujeme a ostatním velice děkuji za účast v naší soutěži!

Pokud chcete být informováni o dalších soutežích, sledujte náš:

Facebook - iPhoneTipsvíce jak 1300 fanoušků

Twitter - iPhoneTips

více jak 200 followerů

iPhoneTips.cz

nejrychlejší odběr článků formou RSS

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

SuperApple #6: tipy a triky pro váš Mac

Následující článek

AppStore: videa z nejlepších herních novinek

Související články

Drums!: na iPhone si zabubnujete jak na sestavu bicích

Každý si už určitě zkusil na svém iPhonu nějakou tu hudební aplikaci… Ať už šlo o Okarínu nebo o Leaf Trombone od společnosti Smule. Na AppStore je nespočet hudebních aplikací, které určitě stojí za pozornost. Já si však vybral jednu a to aplikaci Drums! Je to bezpochyby nejlepší hudební aplikace s velmi kvalitním zvukem. Já sám ji používám jako pravé bubny při nahrávání zvuků v programu pro Mac a PC Mixcraft, ale k tomu se ještě dostaneme.