Apple: už zítra bude další konference, očekávejte novinky!

Apple před pár hodinami zítřejší iTunes event, u kterého se ale neví, co konkrétního bude představeno – jistý je snad jen iOS 4.2. Čím nás Apple překvapí tentokrát?

Apple opět překvapil celý jablečný svět, když na svou homepage umístil obrovský poutač lákající na iTunes event, který se má konat zítra. Zítřek bude údajně jen dalším dnem, na který jen tak nezapomene. Co ale Apple hodlá představit? Spekulací je momentálně hodně, ale žádná nepřevládá natolik, aby se považovala za jistou – snad kromě toho, že bude konečně uvolněn iOS 4.2. Mohlo by snad jít o posunutí iTunes do cloudu? Streamování muziky ve stylu Spotify? Měsíční subscription namísto placení za jednotlivé songy? Nebo snad bezdrátovou synchronizaci pro iOS? Kdoví. Vypadá to, že se budeme muset nechat překvapit.

Co tipujete vy?

163 comments
  1. Očekávám opravu budíku, čemuž nasvědčuje také slogan “That you’ll never forget.” 🙂

  2. Ked sa to ma tykat sluzby iTunes tak by to skludom mohol byt iTunes 10.1.1. Na to by som urcite nezabudol, ze Apple vydal 2 verzie jedneho softu v priebehu 3 dni 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Crazy John: hranaté šílenství ve stylu Minigore

Následující článek

iPhone 4: nová televizní reklama vyzdvihuje baterii

Související články

Liquipel: získejte voděodolný iPhone za příplatek $59

Na letošním veletrhu CES byla kromě již tradičního příslušenství pro zařízení od Apple představena i jedna opravdu revoluční novinka, která vypadá natolik dobře, až se jeví jako neuvěřitelná. Firma Liquipel zde totiž prezentovala stejnojmenou technologii, díky které dokáže ochránit elektronická zařízení od poškození pří styku s vodou.

MacBook: dočkají se Apple notebooky integrovaného 3G modemu?

Bylo by to totiž více než logické. Dokáži si i tvrdit, že je s podivem, že Apple své MacBooky neosadil 3G modemy už dávno. Zejména u MacBook Air by byla tato změna více než vítaná. A právě u jmenovaných Airů přišel Apple s dotazníkem pro vybrané vlastníky tohoto přenosného počítače, zaměřeného zejména na používání 3G internetu na notebooku.