Natočte cibuli, možná vyhrajete filmovou cenu. Apple vydal další reklamy.

Nová reklama Applu ukazuje jak jednoduché je stát se virálním. Stačí k tomu iPhone, jenž umí natáčet 4K videa a jakákoliv “blbůstka”, kterou uvidíte. Mladá dívka svým iPhonem natočila video, jak její máma krájí cibuli, hodila ji na internet a co se nestalo. Její video se dostalo k největším filmovým producentům, umělcům a dokonce se začalo vysílat i v kině. Nakonec dívka vyhrála filmovou cenu.

V reklamě to tak možná funguje, avšak vy se jen s tíží stanete takto virální osobou, jako již zmíněná dívka. To však neznamená, že si nekoupíte iPhone 6S a nenatočíte s ním nějaká úžasná videa na Instagram, Facebook, či YouTube. Každopádně video působí minimálně vtipně:

https://www.youtube.com/watch?v=2gHeBVyqJRo

V druhé reklamě Apple ukazuje, na co všechno se dá použít čtečka TouchID. Zaplatíte si pizzu, objednáte místo v letadle, odemknete kufr, koupíte loď, ale hlavně odemknete telefon. Možnosti jsou prakticky neomezené a tomu se přiklání i nová generace, jež je nasazená v iPhonu 6S (Nikoliv v iPhonu SE) snímající tak rychle, že si ani nestihnete přečíst časové údaje na zamykací obrazovce 🙂 .

https://www.youtube.com/watch?v=U2MTLNfCZBQ

Předchozí článek

Klávesnice od Microsoftu přichází na iPhone.

Následující článek

Dnes v 19:00 bude představen MacBook Pro a iPhone 7.

Související články

Samsung i9000 Galaxy S: ztrácí signál, nikoho to ale nezajímá!

Poslední týdny všechny servery píšící (nejen) o Apple masírují své čtenáře články o problémech se signálem iPhone 4. Je to proto, že iPhone je nejprodávanější telefon na světě a tyto články jsou pochopitelně hodně čtené. Napadlo vás ale, že podobným (a mnohdy větším) problémem trpí i jiné telefony? Ano, dokonce i (ne)úspěšná kopie iPhone od Samsungu, model Galaxy S. Jeho problém se signálem je o dost výraznější než u iPhone 4, přesto o této skutečnosti veřejnost žádné české internetové média neinformují. Rozhodli jsme se to změnit!