iTunes 9.0: nové informace nejen o podpoře Blu-ray

Na serveru BoyGeniusReport se objevily informace o nových funkcích iTunes verze 9.0. Ty hovoří o podpoře Blu-Ray disků, propojení s Twitter | Facebook | Last.fm a novou možnost propojení s iPhone a iPod.

Podpora Blu-ray se očekávala, protože nový iMac pravděpodobně bude mít Blu-ray mechaniku. Řekl bych, že iTunes, pokud bude chtít zůstat “konkurence-schopné”, tak musí tento video formát podporovat.

Podpora s Twitterem, Facebookem a Last.fm by byla určitě příjemná. Uživatelů, kterí by tyto funkce používali, by mohlo být opravdu hodně díky masivnímu rozšíření iPodů a iPhonů. Myslím si, že by těmto sítím razantně vzrostl traffic na stránkách. Nedovedu si představit jaké lobby musejí probíhat, když nějaký projekt chce vstoupit do produktů značky Apple. Na druhou stranu proč ne, uživatelé by to uvítali.

Poslední informace mluví o nové vizualizaci při připojení iPhone nebo iPod. Majitele určitě potěší možnost nastavovat zobrazení ikon aplikací z AppStore ve vašem iTunes.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-wfv0OJ1oMQ[/youtube]

156 comments
  1. Zdravim. V pozadí videa hraje pěkná písnička. Nevíte prosím někdo její název?

  2. Zdravim. V pozadí videa hraje pěkná písnička. Nevíte prosím někdo její název?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

App Store: slevy na 0,79€

Následující článek

Duke Nukem 3D: legenda na AppStore!

Související články

Jailbreak iOS 4.3.2: untethered jailbreak pro novou verzi iOS

Ani ne před týdnem se objevila nová verze iOS s ozačením 4.3.2. Aktualizace nepřinesla žádné převratné změny, pouze opravy bugů u iPadu 2 (kterého se ale paradoxně jailbreak netýká) a několika oprav bezpečnostních děr v systému. Přesto se ale velmi rychle přiřítil funkční jailbreak, se kterým můžete mít vaše zařízení v nejnovější verzi iOS a s jailbreakem.