Apple předvádí odolnost Apple Watch v nové reklamě „Hard Knocks“

Bojíte se, že si poškodíte své hodinky od Applu? Ve skutečnosti jsou docela odolné a něco vydrží. Odolnost Apple Watch Series 7 je oslavována v novém videu Apple, které ukazuje, kolikrát se musí vyrovnat s „tvrdými údery“.

Podle všeho se jen tak nepoškodí

Apple představil na YouTube novou 98sekundovou reklamu na Apple Watch, která ukazuje, jak je strčili, bouchli, ponořili do vody a spadli na záchod.

Video, které je nastaveno na skladbu „Power of My Love“ od Jacka Whitea, ukazuje, že se s Apple Watch zachází špatně, a to způsoby, které sahají od známých, přes vtipné až po cukání.

Video Apple Watch Series 7 Hard Knocks končí tvrzením, že se jedná o „nejodolnější Apple Watch vůbec“. Samostatně, opakující se zvěsti o budoucích Apple Watch nyní tvrdí, že nadcházející Apple Watch Series 8 budou obsahovat odolnou a odolnou verzi.

Předchozí článek

Apple vám nyní umožní mazat a upravovat zprávy v iPhonu

Následující článek

Několik zdrojů se shoduje na použití starých čipů u letošních iPhonů.

Související články

Soutěž: vyhrajte ochranné folie ScreenShield v hodnotě 3.500 Kč

Ochranné folie pro displeje iPhonů a iPadů jsou poslední dobou velice oblíbené. Není se čemu divit, dotykové displeje můžete relativně snadno poškrábat, čemuž ScreenShield snadno zabrání. Ve spolupráci s firmou SkinZone jsme pro vás připravili soutěž, která nezabere více než 1 minutu vašeho času! Šanci vyhrát jednu z celkem šesti folií pro iPhone a iPad má přitom opravdu každý!