Nové video z Apple Campusu 2

Není to dlouho, co jsme vás informovali o nových fotografiích z nového sídla Applu zvaném Apple Campus 2 neboli Spaceship. Včera, 2. března, se na YouTube kanále AppleInsider objevilo nové, podrobnější video ukazující více detailů, než předešlé fotografie. Video je natočené dronem, a shlédnout si jej můžete i ve FullHD, 1080p.

Můžete si všimnout, že celý prstenec budovy je zcela hotový, už jen chybí dodělat všude skleněné panely a na střechu pomalu začínají přibývat i ty solární, jež by měly zajišťovat přívod elektřiny do části budovy. Na videu je krásně vidět obrovský postup, který proběhl během jednoho roku. Stavba prostě roste jako z vody. Děkujeme webu AppleInsider.com za toto video.

Předchozí článek

Porovnání tří možných variant nového iPhonu (5)SE

Následující článek

Novinky ohledně 4 palcového iPhonu.

Související články

Černý pátek: letos 23. listopadu, tradičně ve znamení Apple produktů

Pokud v poslední době zvažujete koupi některého z výrobků Apple, máte čas do pátku tohoto týdne svou objednávku pořádně promyslet... Ptáte se proč zrovna do pátku? Protože společnost Apple každoročně v rámci tzv. Black Friday, tedy "Černého pátku", pořádá slevovou akci na své produkty. Vězte, že částka, kterou můžete ušetřit, není zanedbatelná!