Nové video z Apple Campusu 2

Není to dlouho, co jsme vás informovali o nových fotografiích z nového sídla Applu zvaném Apple Campus 2 neboli Spaceship. Včera, 2. března, se na YouTube kanále AppleInsider objevilo nové, podrobnější video ukazující více detailů, než předešlé fotografie. Video je natočené dronem, a shlédnout si jej můžete i ve FullHD, 1080p.

Můžete si všimnout, že celý prstenec budovy je zcela hotový, už jen chybí dodělat všude skleněné panely a na střechu pomalu začínají přibývat i ty solární, jež by měly zajišťovat přívod elektřiny do části budovy. Na videu je krásně vidět obrovský postup, který proběhl během jednoho roku. Stavba prostě roste jako z vody. Děkujeme webu AppleInsider.com za toto video.

Předchozí článek

Porovnání tří možných variant nového iPhonu (5)SE

Následující článek

Novinky ohledně 4 palcového iPhonu.

Související články

iPad: překročení dalšího milníku, nyní v prohlížení internetu

iPad je neskutečně žádané zařízení. To dokazuje jak i jistá nedostupnost po několika měsících od vydání, tak počet aplikací pro iPad vyvinutý, který v nedávné době překročil magických 100 000 (o kterém jsme Vám nedávno psali). iPadu se ale nedávno podařilo překročit ještě jednu metu, která patří také do důležitých milníků - a to více než 1% ze všech platform prohlížejících internet.