Apple Online Store se dočkal redesignu. Je nyní přehlednější.

Apple Online Store se po dlouhé době dočkal nové podoby. Mění pohled na vyhledávání produktů i na pohodlí při používání.

Každý kdo někdy používal Apple Online Store pro nákup jistě potvrdí, že občas v něm něco najít byl docela oříšek. Bývalé dlaždicové zobrazení s několika málo produkty na stránku nebylo úplně intuitivní a občas se stávalo, že vámi hledané zařízení spadalo pod více kategorií.

Nový obchod ale vše překopává od základů. Bází webu jsou sice pořád dlaždice, ty jsou však menší a přehlednější. Designem připomínají stejné dlaždice, které v grafice většinou shrnují nový produkt nebo verzi systému. Na hlavní stránce se navíc produkty neřadí do kategorií podle typu, ale podle kompatibility.

Je to jednoduché – hledáte příslušenství pro iPad? Přejděte na nabídku „iPad.” Stejně to funguje i u ostatních produktů. Velmi podobný systém vyhledávání funguje už dlouho na stránkách autorizovaných prodejců v Česku. Mírného přepracování se dočkala i stránka pro konfiguraci produktu. Všechny hrany jsou nyní více zaoblené a web působí uceleněji.

Předchozí článek

Přidej se do týmu iPhoneTips.cz, sháníme posily!

Následující článek
iPhone 13

iPhone 14 Pro může být v roce 2022 dodáván s rámem nebo krytem ze slitiny titanu

Související články