Přidej se do týmu iPhoneTips.cz, sháníme posily!

Pro tento projekt (a pro další projekty v přípravě) sháníme kvalitní posilu/posily! Podílej se na obnově projektu iPhoneTips.cz a přípravě projektů dalších. Baví tě dění v „Apple světě,” jsi zdatný/á v češtině a najdeš si na to čas? Pak můžeš být právě tím, koho hledáme.

Psaní u nás probíhá z domu a zabere tolik času, kolik tomu právě můžeš věnovat, za ten budeš i patřičně odměněn/a. Hlavní ale je, pokud tě to baví – hledáme zejména někoho s iPhonem nebo iPadem, kdo občas zrecenzuje nějakou hru, aplikaci nebo bude psát na web návody pro iOS. Pokud ale tohle nesplňuješ, neztrácej naděje, kvalitních posil není nikdy málo, takže se určitě ozvi.

Pokud tedy máš alespoň 16 let a myslíš si, že to zvládneš, neváhej se ozvat na e-mail info@iphonetips.cz. Připiš nám nějaké informace o tobě a jeden ukázkový článek na libovolné téma, ať víme, jak na tom jsi. Těšíme se na vás! 🙂

Předchozí článek
Apple Arcade Logo

Apple Arcade hlásí 200 her v nabídce

Následující článek

Apple Online Store se dočkal redesignu. Je nyní přehlednější.

Související články

iPhone 5: zakřivené sklo a osmimegapixelová kamera?

Blíží se WWDC 2011 a s ním i jistá očekávání fanoušků Apple o nově oznámených produktech či jiných novinkách. I přesto, že samotný Apple na pozvánce uvadí pouze novinky ohledně samotných úprav či nových verzí operačních systémů (Mac OS X Lion či iOS 5), mnoho z nás jistě stále věří, že se dočkáme i oznámení iPhone 5.