Přidej se do týmu iPhoneTips.cz, sháníme posily!

Pro tento projekt (a pro další projekty v přípravě) sháníme kvalitní posilu/posily! Podílej se na obnově projektu iPhoneTips.cz a přípravě projektů dalších. Baví tě dění v „Apple světě,” jsi zdatný/á v češtině a najdeš si na to čas? Pak můžeš být právě tím, koho hledáme.

Psaní u nás probíhá z domu a zabere tolik času, kolik tomu právě můžeš věnovat, za ten budeš i patřičně odměněn/a. Hlavní ale je, pokud tě to baví – hledáme zejména někoho s iPhonem nebo iPadem, kdo občas zrecenzuje nějakou hru, aplikaci nebo bude psát na web návody pro iOS. Pokud ale tohle nesplňuješ, neztrácej naděje, kvalitních posil není nikdy málo, takže se určitě ozvi.

Pokud tedy máš alespoň 16 let a myslíš si, že to zvládneš, neváhej se ozvat na e-mail info@iphonetips.cz. Připiš nám nějaké informace o tobě a jeden ukázkový článek na libovolné téma, ať víme, jak na tom jsi. Těšíme se na vás! 🙂

Předchozí článek
Apple Arcade Logo

Apple Arcade hlásí 200 her v nabídce

Následující článek

Apple Online Store se dočkal redesignu. Je nyní přehlednější.

Související články

iPhone 3GS + iOS 5: rychlost bude svižná, ale s omezeními

Určitě jste s nadšením sledovali přenos z WWDC 2011, kde Steve Jobs a jeho další kolegové z Applu předváděli mnoho novinek, které se týkají převážně iOS. A pokud jste vlastníci iPhonu 3GS, také jste nejspíše netrpělivě očekávali, zda bude iOS 5 dostupný i na tento telefon. Odpověd již zcelajistě víte - ano, bude.

Chattero UK: elegantní iPad kecálek pro Facebook (soutěž)

Příjemný a jednoduchý interface. Cenově dostupný kecálek, určený pouze pro Facebook - tak by se dal charakterizovat Chattero UK. Troufnu si říci, že se nejedná o tolik známou aplikaci v našich končinách, a to i přesto, že za jejím vznikem stojí Petr Čekyl - autor známých aplikací jako SMS zdarma, MHD či Train & Bus - Europe. Nyní už se ale pojďme podívat blíže na samotnou aplikaci, která, jak brzy zjistíte, si takové přehlížení určitě nezaslouží.