Přidej se do týmu iPhoneTips.cz, sháníme posily!

Pro tento projekt (a pro další projekty v přípravě) sháníme kvalitní posilu/posily! Podílej se na obnově projektu iPhoneTips.cz a přípravě projektů dalších. Baví tě dění v „Apple světě,” jsi zdatný/á v češtině a najdeš si na to čas? Pak můžeš být právě tím, koho hledáme.

Psaní u nás probíhá z domu a zabere tolik času, kolik tomu právě můžeš věnovat, za ten budeš i patřičně odměněn/a. Hlavní ale je, pokud tě to baví – hledáme zejména někoho s iPhonem nebo iPadem, kdo občas zrecenzuje nějakou hru, aplikaci nebo bude psát na web návody pro iOS. Pokud ale tohle nesplňuješ, neztrácej naděje, kvalitních posil není nikdy málo, takže se určitě ozvi.

Pokud tedy máš alespoň 16 let a myslíš si, že to zvládneš, neváhej se ozvat na e-mail info@iphonetips.cz. Připiš nám nějaké informace o tobě a jeden ukázkový článek na libovolné téma, ať víme, jak na tom jsi. Těšíme se na vás! 🙂

Předchozí článek
Apple Arcade Logo

Apple Arcade hlásí 200 her v nabídce

Následující článek

Apple Online Store se dočkal redesignu. Je nyní přehlednější.

Související články

iPhone 5: e-shopy v ČR začínají přijímat objednávky

Na iPhone 5 čeká velká řada zájemců, což si samozřejmě uvědomují prodejci, kteří se snaží z této množiny potencionálních klientů vytěžit maximum. Jako zajímavý marketingový trik se ukázal už v předešlých letech začít předprodej dřív, než je produkt vůbec oficiálně představený. A jinak tomu není ani letos.