iPhone 13

iPhone 14 Pro může být v roce 2022 dodáván s rámem nebo krytem ze slitiny titanu

Nová zpráva analytika tvrdí, že Apple bude u modelů iPhone 14 Pro používat šasi nebo vnitřní rám ze slitiny titanu. Pokud by to byla pravda, byla by to zajisté skvělá zpráva, protože by tělo bylo velmi pevné, odolné a zároveň lehké.

V poznámce pro investory, kterou vidí Investiční firma JP Morgan Chase, čínská kancelář Číny oznámila svým klientům, že Apple hodlá poprvé představit iPhone ve slitině titanu. Apple již použil titan v některých modelech Apple Watch, pro fyzickou kartu Apple a občas i pro PowerBook.

Je titan dobrou volbou pro iPhone 14?

Houževnatost titanu je však dosažena pouze tehdy, když je použita jako součást slitiny titanu s jinými kovy. Titan je také náchylný na šmouhy od otisků prstů a jeho povrchová úprava může být neatraktivní. Společnost Apple proto určitě používá slitinu a tyto problémy pravděpodobně řeší.

JP Morgan také tvrdí, že v interiéru řady „iPhone 14“ dojde k větším změnám než v nadcházejícím „iPhonu 13“. Naznačuje to, že Apple očekává, že příští rok bude další „supercyklus“, přičemž jeho nové funkce přinášejí větší než obvyklé upgrady stejně jako 5G pro iPhone 12.

Zpráva také podporuje předchozí tvrzení analytika Ming-Chi Kuo, že nebude existovat „iPhone 14 mini“. Místo toho budou dva modely s 6,1-palcovými obrazovkami a dva s většími 6,7-palcovými displeji.

JP Morgan má vynikající přesnost podávání zpráv o finanční situaci společnosti Apple. Má však menší přehled o skutečných plánech společnosti Apple, a přestože může hlásit, co se děje uvnitř dodavatelského řetězce, jeho načasování vydání je obecně vypnuto.

Předchozí článek

Apple Online Store se dočkal redesignu. Je nyní přehlednější.

Následující článek
apple airpower

Na internetu se objevilo video funkčního prototypu AirPower.

Související články