7 nejlepších aplikací deštivého týdne

iPhone může být potěšením, které dělá radost za každého počasí. Ať už jste v dobré nebo špatné náladě, tak skvělá hra vás vždy jedině pozitivně povzbudí.

iPhone může být potěšením, které dělá radost za každého počasí. Ať už jste v dobré nebo špatné náladě, tak skvělá hra vás vždy jedině pozitivně povzbudí. Máme pro vás opět 7 nejlepších aplikací týdne, takže už nezapínejte své staré hry, ale ukažte jim cestu do koše, namísto nich si nainstalujte novou zábavu, která vás bude bavit minimálně do doby, než přijdeme s další várkou nejlepších her a aplikací.

Ingress

Hra, která vytvoří z Google map digitální geocaching, který bude ve futuristickém provedení. Naprosto jedinečná hra nenechá nikoho v klidu a dokáže proměnit i nudnou čtvrť ve vzrušující prostředí, kde musíte hledat bod, který si pro vás aplikace našla.

Stáhnout Ingress

Ninja UP!

U této hry zaručeně neusnete, ačkoliv připomíná 8-bit, tak se jedná o moderní hru, kde je nutné se dostávat s malým ninjou stále výše a výše. Hráč musí na displej kreslit místa, kde se bude zobrazovat lano, od kterého se bude ninja odrážet, je třeba se však i vyhýbat překážkám.

Stáhnout Ninja UP!

Swords & Poker Adventures

Poker není pouze hrou, ve které se prohrávají a vyhrávají peníze, ale můžete s ním také zabíjet monstra a dobývat zakletá území. V této karetní puzzle hře budete hledat shodné karty a tím budete ovládat celou vaší říši, která bude závislá na vašem úspěchu v kartách.

Stáhnout Swords & Poker Adventures

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon

Naše galaxie potřebuje odvážné zachránce, kteří ji vysvobodí ze spárů chamtivých nepřátel. Animovaná hra od samotného Marvelu vás převtělí do hrdinů, kteří se o tuto práci musí postarat a ochránit galaxii před zhoubou.

Stáhnout Guardians of the Galaxy

Mad Bullets

Nyní se přeneseme v prostoru i čase a to až na divoký západ. Tato arkáda vás dostane do postavy cowboye, který musí likvidovat vše, co se mu postaví do cesty, sbírat co nejvíce bodů a samozřejmě vždy vysvobodit nějakou sexy kovbojku.

Stáhnout Mad Bullets

Zombie Commando

Jen si to představte, na Zemi už zase zaútočily zombie a jelikož se nikomu nechce je zabíjet, tak bude tato práce opět jen a jen na vás. Nebudete na to však tak úplně sami, budete ovládat partu odvážlivců, kteří budou likvidovat zombie ve všech koutech planety.

Stáhnout Zombie Commando

 

Castle Doombad: Free to Slay

Tower defense hry patří mezi tu nejlepší zábavu a když se vytvoří v tom správném provedení, tak se stanou hrou, která dělá z hráčů závisláky. Castle Doombad je strašidelnou tower defense hrou, ve které se budete muset bránit hordám duchů, zombie, démonů a dalších příšer.

Stáhnout Castle Doombad

Secret Files Tunguska

Jestliže patříte mezi horlivé fanoušky Akta X, kteří se vždy nemohli dočkat, až spatří podivnou kočku Scullyovou, jak řeší s Mulderem záhadu mimozemšťanů nebo smrtících virů, tak se pro tuto hru nadchnete. V roli mladé vyšetřovatelky budete pátrat po opravdu zajímavých záhadách.

Stáhnout Secret Files Tunguska

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

5 aplikací určených milovníkům psů

Následující článek

Ochranné folie pro iPhone: skutečná ochrana nebo mýtus

Související články

Nový MacBook Air: vydání se znovu posouvá, čeká se na Lion

Pokud patříte mezi lidi, kteří netrpělivě čekají na nový MacBook Air, pak pro Vás mám špatnou zprávu. Původně se nový MacBook Air měl objevit již na konci tohoto měsíce, čehož se chytla většina zahraničních serverů. Nestalo se ale tak a vypadá to, že vydání nového MacBooku Air je "natáhováno" ne kvůli nějakým problémům ve výrobě, ale spíše z důvodu vydání nového operačního systému od Apple - OS X Lion.

Apple: stále číslo 1 v prieskume spokojnosti uživateľov smartphonov

Spoločnosť J.D. Power už štvrtý rok po sebe umiestnila Apple na čelo rebríčka spokojnosti zákazníkov spomedzi všetkých výrobcov smartphonov. Apple získal dokopy až 800 z 1000 možných bodov. To všetko sa odohralo na základe štúdia 6800 uživateľov smartphonov, ktorí mali ohodnotiť svoje skúsenosti so smartphonami od januára do júna 2010. Štúdia ukázala, že Apple, v resp. iPhone, bol výborne ohodnotený vo všetkých kategóriách, od operačného systému, cez funkcie až po fyzický dizajn.