7 nejlepších aplikací deštivého týdne

iPhone může být potěšením, které dělá radost za každého počasí. Ať už jste v dobré nebo špatné náladě, tak skvělá hra vás vždy jedině pozitivně povzbudí.

iPhone může být potěšením, které dělá radost za každého počasí. Ať už jste v dobré nebo špatné náladě, tak skvělá hra vás vždy jedině pozitivně povzbudí. Máme pro vás opět 7 nejlepších aplikací týdne, takže už nezapínejte své staré hry, ale ukažte jim cestu do koše, namísto nich si nainstalujte novou zábavu, která vás bude bavit minimálně do doby, než přijdeme s další várkou nejlepších her a aplikací.

Ingress

Hra, která vytvoří z Google map digitální geocaching, který bude ve futuristickém provedení. Naprosto jedinečná hra nenechá nikoho v klidu a dokáže proměnit i nudnou čtvrť ve vzrušující prostředí, kde musíte hledat bod, který si pro vás aplikace našla.

Stáhnout Ingress

Ninja UP!

U této hry zaručeně neusnete, ačkoliv připomíná 8-bit, tak se jedná o moderní hru, kde je nutné se dostávat s malým ninjou stále výše a výše. Hráč musí na displej kreslit místa, kde se bude zobrazovat lano, od kterého se bude ninja odrážet, je třeba se však i vyhýbat překážkám.

Stáhnout Ninja UP!

Swords & Poker Adventures

Poker není pouze hrou, ve které se prohrávají a vyhrávají peníze, ale můžete s ním také zabíjet monstra a dobývat zakletá území. V této karetní puzzle hře budete hledat shodné karty a tím budete ovládat celou vaší říši, která bude závislá na vašem úspěchu v kartách.

Stáhnout Swords & Poker Adventures

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon

Naše galaxie potřebuje odvážné zachránce, kteří ji vysvobodí ze spárů chamtivých nepřátel. Animovaná hra od samotného Marvelu vás převtělí do hrdinů, kteří se o tuto práci musí postarat a ochránit galaxii před zhoubou.

Stáhnout Guardians of the Galaxy

Mad Bullets

Nyní se přeneseme v prostoru i čase a to až na divoký západ. Tato arkáda vás dostane do postavy cowboye, který musí likvidovat vše, co se mu postaví do cesty, sbírat co nejvíce bodů a samozřejmě vždy vysvobodit nějakou sexy kovbojku.

Stáhnout Mad Bullets

Zombie Commando

Jen si to představte, na Zemi už zase zaútočily zombie a jelikož se nikomu nechce je zabíjet, tak bude tato práce opět jen a jen na vás. Nebudete na to však tak úplně sami, budete ovládat partu odvážlivců, kteří budou likvidovat zombie ve všech koutech planety.

Stáhnout Zombie Commando

 

Castle Doombad: Free to Slay

Tower defense hry patří mezi tu nejlepší zábavu a když se vytvoří v tom správném provedení, tak se stanou hrou, která dělá z hráčů závisláky. Castle Doombad je strašidelnou tower defense hrou, ve které se budete muset bránit hordám duchů, zombie, démonů a dalších příšer.

Stáhnout Castle Doombad

Secret Files Tunguska

Jestliže patříte mezi horlivé fanoušky Akta X, kteří se vždy nemohli dočkat, až spatří podivnou kočku Scullyovou, jak řeší s Mulderem záhadu mimozemšťanů nebo smrtících virů, tak se pro tuto hru nadchnete. V roli mladé vyšetřovatelky budete pátrat po opravdu zajímavých záhadách.

Stáhnout Secret Files Tunguska

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

5 aplikací určených milovníkům psů

Následující článek

Ochranné folie pro iPhone: skutečná ochrana nebo mýtus

Související články