Nahoru

Víkendové novinky: uniklý kryt iPhone 5 a zpívající Steve Jobs

Představení nového iPhonu 5 (nebo Nano?) tu máme již za pár měsíců a rojení spekulací se nyní po uvedení iPadu 2 přeorientovává právě na nový jablečný telefon.

Údajný kryt iPhone 5

Podle fotografie od serveru Phonearena.com by nová verze iPhonu měla mít větší úhlopříčku displeje při stejných rozměrech telefonu. Navzdory různým spekulacím by klasický Home Button měl zůstat na svém místě i nadále.

Uvidíme, zdali se jedná o opravdovou část předního krytu nového iPhonu, nebo jen o nějakou napodobeninu. Podle našeho názoru displej zůstane stejně velký a totožný jako „Retina“ displej v iPhone 4, pouze se upraví parametry telefonu. Co tipujete vy?

Zpívající Steve Jobs

Pro uvolnění jsme pro vás našli na internetu čerstvé video, ve kterém Steve Jobs „zpívá“ píseň o nově představeném Apple produktu iPadu 2. Vysoké populárnosti, které se dostavilo tomuto vtipnému videu pravděpodobně nedosáhne, avšak nápad o pozpěvování nových vlastností u čerstvě představovaných produktů  pobaví také. 8-)

 • Mike

  Vzhledem k tomu, že fotografie toho předního panelu (nikoliv krytu!) je venku už asi 2 týdny, tak bych to moc za novinku nepovažoval…

 • Dawe

  bylo jedině dobře kdyby se konečně ten poměrně „malý“ displej zvětšil, myslím že by to nebylo vůbec na škodu spíš naopak :)

 • Tom

  Ahoj. A co kdyz velikost displeje zustane stejna (jako je na iP4) a zmensi se velikost telefonu? Co myslite?

 • Fyfator

  nevite kde stahnout tu pisnicku ? :D

 • Pingback: billy

 • Pingback: Chris