Nahoru

Apple představí iPhone 5 již 12.září

Apple oficiálně oznámil, že se bude Apple event konat 12.září. Představení nových produktů je už za dvěřmi!
Prezentace Apple pruduktů se bude konat již klasicky v Centru umění Yerba Buena v San Franciscu. Očekávané je samozřejmě představení nové generace iPhonu, ale z rumorů šlo zachytit, že update bude čekat zřejmě i na iPody. Hlavně iPod Touch a iPod Nano. Je možné, že s novými zařízeními přijdou i nová Apple sluchátka dodávaná s jablečnými přehrávači. Ovšem všechno jsou to jen nepotvrzené zvěsti. Jak to všechno bude, jak budou nová zařízení vypadat a co všechno budou umět, to se dozvíte za několik dní. Jistí si však můžeme být novým mobilním operačním systémem iOS 6, který je momentálně v beta verzi, ale 12.září bude po keynote zřejmě uvolněna finální verze pro všechny.

Tímto vás chci pozvat na živý přepis Apple keynote, který na našem webu začne 12.září chvíli před 19:00.

Článek, ve kterém bude živý přepis keynote, budeme za pár dní publikovat.

A jak se bude nový iPhone jmenovat? Na internetu se diskutuje o 2 možnostech – iPhone 5 a The new iPhone. „The new iPhone“ by možná dával větší smysl (vzhledem k představenému „The new iPadu“), ale z pozvánky to vypadá, že to zřejmě bude „pětka“. Na první pohled to není moc vidět, ale pokud se pozvánka trochu upraví, zjistíte, že stínem „12“ je vlastně číslo 5.

 • Jahn

  Když se podívate na obrázek pozvánky uvidíte že dole je šedá 5tka takže o názvu je rozhodnuto :-) stačí být trošku bystřejší :-D

  • http://www.iphonetips.cz/ iPhoneTips

   Stačí číst pozorněji….

 • Mnovak

  A kdyby si četl tak je to tu uvedeno :-D

 • Anonym

  až na to, že stín čísla “ 12 “ by nikdy neudělal stín ve tvaru čísla “ 5 “

  • Wogopolo

   To bude tím, že to čteš na OS Win 7 Professional a otevřené v IE..:-)

   • Anonym

    OS Win 7 Ultimate a otevřené v Google Chrome ;) dál ?

   • Karel

    Vystřihni si jedničku a dvojku, zasviť si na to žárovkou a jestli uděláš takovejhle stín, tak máš u mě zlatýho bludišťáka a 20 internetů navrch!

  • Karel

    Přesně tak, každej normálně uvažující člověk se základy prostorovýho vnímání ví, že takovej stín nikdy nepadne… (polopatě – otočenej čumák jedničky, mezera dole měla zůstat atd…)