Lionel Messi po vítězství nadělil týmu zlatý iPhone 14 Pro

Argentinská fotbalová legenda Lionel Messi po vítězství na mistrovství světa pohostil svůj tým luxusními zlatými modely iPhone 14 Pro. Messi a jeho tým nedávno dovedli Argentinu k vítězství na mistrovství světa ve fotbale 2022 a své hráče pohostili personalizovaným 24karátovým zlatým iPhone 14 Pro od iDesign Gold . Na každé je na zadní straně vyryto jméno hráče, číslo a argentinské logo.

Skutečně luxusní dárek

“Lionel není jen koza, ale je to jeden z nejvěrnějších zákazníků iDesign Gold a pár měsíců po finále Světového poháru nás kontaktoval,” řekl listu The Sun generální ředitel iDesign Gold Ben Lyons. “Řekl, že chce speciální dárek pro všechny hráče a zaměstnance na oslavu úžasného vítězství, ale nechtěl obvyklý dárek v podobě hodinek. Tak jsem navrhl zlaté iPhony s jejich jmény a ten nápad se mu líbil.”

Obrázek:  iDesign Gold

Messi údajně utratil asi 200 000 dolarů za všech 35 telefonů, i když to by fotbalovou hvězdu nemělo příliš zadlužit. V roce 2022 byl považován za nejlépe vydělávajícího sportovce světa, který od května 2022 vydělával 130 milionů dolarů, i když nyní je toto číslo pravděpodobně jiné.

Vítězství Argentiny na mistrovství světa loni v Kataru bylo první od roku 1986. Messi jako kapitán týmu vstřelil během turnaje sedm gólů a během své dosavadní kariéry jich nastřílel přes 795, což je nejvíce gólů hráče za jediný fotbalový klub.

U iPhonu 14 Pro najdou hráči mimo jiné 48megapixelový primární fotoaparát, stále zapnutý displej, Dynamic Island a bleskově rychlý čip A16 Bionic.

Předchozí článek

iPhone 15 Pro může opustit dvě tlačítka pro ovládání hlasitosti

Následující článek

Apple pracuje na zlepšení indických vodních systémů

Související články