Zombie Escape: Ubraňte se před nájezdy zombie + soutěž o 3 kódy!

Celá lokace byla zamořena virem, který ze zdravých jedinců vytváří krvelačné žrouty mozků. Vaší misí v roli hlavního stratéga a dispečera našich evakuačních jednotek je jediné. Zachránit přeživší nenakažené virem a během evakuačních manévrů zničit i pár těch slizkých zombíků.

Celá lokace byla zamořena virem, který ze zdravých jedinců vytváří krvelačné žrouty mozků. Vaší misí v roli hlavního stratéga a dispečera našich evakuačních jednotek je jediné. Zachránit přeživší nenakažené virem a během evakuačních manévrů zničit i pár těch slizkých zombíků.

Celá kampaň hry je rozdělena do 28 kritických dní (levelů). Každý den dostáváte brífink od svého velitele, který vás informuje o momentální situaci. Někdy vás potěší informací o nové zbrani nebo vychytávce při boji se zombíky, jindy vás vystresuje o nedostatcích helikoptér nebo munice a vy si budete muset vystačit jen s omezeným arzenálem. K čemuže ty zbraně a helikoptéry? Při samotné akci je vaším hlavním úkolem dostat ty co přežili k přistaveným helikoptérám. Pomocí vašich prstů jim tvoříte cestu, po které poslušně běží. Samozřejmě jen do té doby než narazí na hladovou zrůdu, která jim zaživa sežere mozek nebo na raketu, kterou jste vyslali z nebe původně jen na zombíky. Ano i chybička se může vloudit a počet mrtvých z vaší strany by neměl zpravidla přesáhnout číslo 3 za každý den/level (potom ale budete mít menší skóre).

Za spolehlivou a svědomitě odvedenou práci dostáváte peníze, za které můžete nakupovat upgrady vašich zbraní a vychytávek. Z jednoho sestřelu sniperkou se tedy dostanete až ke třem přesným smrtícím výstřelům(+ jeden náhodný). Dále tu nechybí klasická padající bomba, čerstvé maso (které odvede pozornost v rámci dosahu jeho vůně), SOS helikoptéra (použijete v levelech, kdy nejsou standartní helikoptéry k dispozici nebo když prostě nestíháte), uspávací plyn (netřeba vysvětlovat funkci), speciální ochranná zóna (do té mohou vstoupit jen přeživší, po pozdějším upgradu zombíkům vstřelí elektrické výboje) a na závěr tu máme raketový nálet (podobně jako známe z Wormsů). A pokud si myslíte, že vylepšovat se budete jen vy, mýlíte se. I zombíci jsou s nástupem dní rozmanitější a po smrti mohou i vybuchovat! 😀

Po dokončení osmého dnu/levelu se odemkne mód Survive, kde se honíte za nejvyšším skóre zachráněných jedinců. Motivovat vás bude služba Crystal (alternativa OpenFeint) která obsahuje různé žebříčky, ale také vaše dosažené achievementy (5 zombíků zabito jedním výbucem atp.).

K technickému zpracování hry nemám žádné výtky, grafika je stylová, stejně jako menu s brífinkem a upgrade systémem. Celkový nápad a náplň hry je super, jen vyjímečně může dojít k frustraci z nepodařeného výkonu, ale po chvilce oddechu se stejně ke hře vrátíte, abyste ji dorazili.

Cena 0,79 € je navíc za to, co za ni dostanete více než lahodná. Hru vřele doporučuji.

Moje hodnocení: 4,5/5

Zombie Escape – 0,79 € – AppStore link

Pozor, máme tu soutěž!

Protože jsme stále slavíme více jak 3.000 fanoušků na Facebooku (kde mimochodem můžete vyhrát dárky za více jak 2 tisíce) , máme pro vás 3 dárkové Promo kódy hry Zombie Escape. Pozor, promo kód můžete uplatnit pouze v US (americkém) AppStore.

Vaším úkolem je zde dolů do komentářů napsat nějaký vtip nebo básničku o zombících. První 3 příspěvky odměníme! Nezapomeňte připsat svoje e-maily.

10 comments
 1. What has a Dogs Head, a Cats tail, and brains all over its face?

  A Zombie coming out of the pet store.

 2. sorry ale to si nedáš ani práci s překladem?? Jsme na CZ&SK stránce, proto chceme CZ&SK text. 🙂 díky

 3. Co řekne kamarád zombíka, když mu zombík představí novou přítelkyni?
  “Ta je dobrá, kdes jí vykopal?”

 4. Idú dve zombie popri cintoríne a prvá hovorí:
  – Aha, bycikel, poďme sa povoziť.
  – Dobre.
  – Ale ja si najskôr musím odskočiť.
  O chvíľu príde tá prvá na bycikli a na chrbte má dva náhrobné kamene.
  – Pre boha, načo sú ti tie náhrobné kamene?
  – Hádam chceš chodiť po meste bez dokladov!?

 5. Príde zombie do predajne s mäsom a pýta sa predavača :
  – Prosím vás, ten mozog je čerstvý?
  – Že váhate, – hovorí predavač, – ešte ráno lúštil krížovku

 6. „Nechápu, jak se to mohlo mladýmu stát, vždyť jsem ho hlídal jako oko v hlavě…” vzdychá táta zombie.
  „Ty za nic nemůžeš,” konejší jeho svědomí máma zombie, „beztak jsi při tý nehodě přišel o obě oči…”

 7. diky moc 🙂 Len pls ako ho mám použiť? US účet mám 🙂

 8. v itunes vpravo nahoře, kde je zobrazený e-mail, klikni na šipku a zvol REDEEM… tam zadáš kód a hra se ti stáhne zdarma.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Reportáž: Jak vypadalo zahájení prodeje iPhone 4 v ČR!

Následující článek

Apple iPhone 4 Case Program: Velký průvodce všemi kryty zdarma!

Související články