Zdokonalte své Apple hodinky k obrazu svému

Apple Watch byly od začátku fenoménem a dnes jsou již celosvětově rozšířeným přístrojem, kterým disponuje každý příznivce Applu. Pokud už vás začala přecházet radost z pořízení chytrých jablečných hodinek, tak nezoufejte. Připravili jsme pro vás stylové doplňky, se kterými se vám hodinky přizpůsobí ještě více. Možná, že mezi nimi najdete přesně to, co vašim hodinkám scházelo.

Clessant

Namísto toho, abyste měli na ruce hodinky se stejným řemínkem, jako mají miliony jiných uživatelů, můžete sáhnout po individualitě s řemínky Clessant. Jedná se o luxusní kožené řemínky k hodinkám, které se nabízejí v celkem 26 provedeních. Jsou k dispozici z různých druhů kůže, je to například kůže z buvola, hovězí kůže, kůže z aligátora a další. Jednotlivé modely se cenově liší, zejména podle kůže, vybírat si z nich můžete ZDE.

Fashion Copilot

Pokud na svých hodinkách nehodláte šetřit, nabízí se vám luxusní řemínky Fashion Copilot, které jsou osázeny kamínky z kolekce Swarovski Elements. Ačkoliv jsou již na první pohled velmi přitažlivé, nejsou drahé, nejlevnější modely lze pořídit pod 2 tisíce korun. Jejich výběr naleznete ZDE.

Pad & Quill

Pamatujete si, jaké hodinky se nosily dříve? Výrobce Pad & Quill nabízí vysoce kvalitní kožené pásky, které byste mohli nalézt u hodinek z roku 1979. Jedná se o skvost pro všechny milovníky klasiky. Lze si vybírat ze 4 barevných provedení. Jde o dokonalou kombinaci starých dobrých časů a moderní technologie, která k sobě, ku podivu, skvěle ladí. Kožený řemínek můžete koupit ZDE a vyjde vás na 90 dolarů, tedy něco přes 2 tisíce korun.

SwitchEasy

Jako poslední si představíme stylový stojan na hodinky SwitchEasy, který je vhodný pro všechny hračičky, kteří rádi ustoupí konvenčním stylům. Tento stylový stojan je k dispozici jen za cca 500 korun stane se stylovou ozdobou kdekoliv, kam ho umístíte. Koupit ho můžete ZDE a pokud chcete vědět, co je na něm nejlepší, tak je to skutečnost, že si ho celý postavíte sami.

Předchozí článek

Nezkrotná energie pro váš iPhone

Následující článek

Oblékněte své iPhony do stylového hávu - 1.díl

Související články